Jednak wielu nie zdaje sobie sprawy, że za kulisami ceni sobie swoją rolę dumnej babci dwójki uroczych wnucząt.

Gwiazda "Kuchennych rewolucje" często dzieli się z fanami fragmentami swojego życia prywatnego. Jej konta w mediach społecznościowych są wypełnione codziennymi aktualizacjami, w tym postami, zdjęciami i filmami.

W jednym z najnowszych postów Magda Gessler z radością zaprezentowała wzruszający filmik przedstawiający jej zabawną interakcję z wnuczką, Neną, córką jej córki, Lary Gessler.

Podczas ich wspólnego czasu wydarzyło się coś nieoczekiwanego, co przykuło uwagę wszystkich - Nena skierowała się w stronę obszernych i kultowych loków Magdy. Reakcja słynnej babci była bezcenna i ujmująca.

Magda Gessler udostępniła film na swoim Instagramie, pokazując radosne chwile spędzone z małą Neną. Widać, że wnuczka uwielbia bawić się z babcią i ceni sobie ich wspólny czas. Podczas ich ostatniej zabawy nie mogło zabraknąć balonów, a jak przyznaje sama Magda, stała się ona "balonową babcią". Zarówno Nena, jak i Magda założyły małe balony na głowy, dodając dodatkowy element zabawy do swoich zajęć.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

- Balonowa babcia… balonowa Nena. Jej radość z życia jest cudem, największym szczęściem. Kocham, babcia - opisała całe nagranie Magda Gessler.

Internauci zalali sekcję komentarzy ciepłymi i miłymi słowami skierowanymi w stronę babci i jej uroczej wnuczki. Komentarze takie jak: 

„Dokładnie też tak mam ze swoimi wnukami, ich radość życia daje mi poczucie ogromnego szczęścia”, „Nena jest tak przesłodka, że uwielbiam na nią patrzeć (co rzadko mi się zdarza!)”, „I tak się bawi szczęśliwa rodzinka”, „Super babcia!” - czytamy między innymi.

Magda Gessler została zapytana o to, czy bycie babcią w jakikolwiek sposób ją zmieniło. Od razu wyznała, że niestety wciąż brakuje jej wspólnego czasu z wnuczką. Zdradziła jednak, że wkrótce znów zostanie babcią, ponieważ jej syn przygotowuje się na przyjście na świat swojej małej radości.

- Nie mam szans. Bo moja córka nie ma szans, abym mogła być z moimi wnuczętami tak często, bo ona też jest bardzo zajęta. I tak pomiędzy jednym a drugim szaleństwem udaje mi się zobaczyć wnuki i jest to cudowne. Ja chcę się bardzo angażować, ale wydaje mi się, że każda z nas wybrała życie, które jest pełne miłości do tego, co robimy, dlatego to jest trudne - przyznała Magda Gessler.

- Syn będzie miał dziecko i mam nadzieję, że tu będę mogła się bardziej przykleić - dodała.

Pisaliśmy również o: Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Dowbor nieoczekiwanie pozbawiona przyjaciółki. Jak została potraktowana po zwolnieniu

Przypominamy o: Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć