W ostatnich tygodniach cały świat żyje doniesieniami na temat koronawirusa. Zdecydowanie można stwierdzić, że wszystko co aktualnie dzieje się w naszych domach, pracach, małych i dużych społecznościach podporządkowane jest właśnie temu wirusowi.
Koronawirus w Szczecinie. Najnowsze doniesienia
Wszyscy z zapartym tchem śledzą potwierdzenia i wykluczenia najnowszych zachorowań. W obawie o swoje zdrowie w marketach zaczęło się prawdziwe oblężenie. Klienci szturmem atakują wszystkie markety, małe, duże, osiedlowe, by przygotować się na atak choroby.
W większości dużych miast klienci robią zakupy po kilkaset złotych. Widok przepakowanych wózków mógłby zwiastować nadchodzące święta, ale jak wiemy do Wielkanocy jeszcze ponad miesiąc.
"Przypadkowo zostałam kochanką męża mojej najlepszej przyjaciółki. Żałuję tego, co zrobiłam, ale nie mogę już zostawić go w spokoju"
Kim jest przyszła teściowa Izabelli Krzan? Barbara Falender otwarcie o prezenterce TVP
Oliwia Bieniuk obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji pochwaliła się zdjęciem z chłopakiem
Modlitwa za twojego dziecka
Panie na kasach mówią, że dawno nie widziały takiego szaleństwa zakupowego. Sklepy są pełne praktycznie przez cały czas otwarcia. Kolejki do kas są tak długie, że trzeba przygotować się przynajmniej na 30 minut oczekiwania.
Czy rozpoczęła się właśnie III wojna światowa? Czy to szaleństwo kiedyś się skończy?
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com