Prezenterka TVP zachowała jednak tajemnicę co do tożsamości ojca dziecka, ale podkreśliła, że cała rodzina jest bardzo szczęśliwa z powodu nowego przyjścia na świat. Niestety, życie ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

To, przez co obecnie przechodzi gwiazda programu "Pytanie na śniadanie" w TVP, to istny koszmar, zwłaszcza w nocy, gdy ma problem z oddychaniem i brakuje jej sił do jedzenia.

Małgorzata Tomaszewska jest teraz w stanie błogosławionym i spodziewa się swojego drugiego dziecka. Ogłoszenie tej radosnej nowiny na Instagramie poprzedziły serdeczne gratulacje ze strony jej kolegów i koleżanek z programu "Pytanie na śniadanie" w TVP. Prezenterka bardzo dba o swoją prywatność i nie chce ujawniać tożsamości ojca swojego dziecka.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Małgorzata Tomaszewska jest związana z nim od dwóch lat. Na pytanie portalu Pudelek, czy kiedyś zdecyduje się pokazać światu ojca swojego drugiego dziecka, odpowiedziała stanowczo: -

Na razie nie. Nie ma takich planów i nie mówię nigdy, bo różne życie pisze scenariusze, może kiedyś zmienimy zdanie, ale na dzień dzisiejszy na pewno nie.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Mimo że chroni swoją prywatność, chętnie dzieli się informacjami o sobie. Niestety ostatnie wieści odnośnie ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej są niepokojące.

Gwiazda TVP regularnie relacjonuje swoje przeżycia na Instagramie. Sytuacja jest jednak bardzo poważna, gdyż Małgorzata Tomaszewska boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nie jest w stanie jeść, a jej noce są męką. -

Cykl nocnego InstaStories zdecydowanie przestaje mnie już śmieszyć. Z gardła przerzuciło mi się na zatoki. Nie mogę w ogóle oddychać, więc i spać nie mogę. Nie ma jedzenia w nocy. Nie mam siły jeść.

Mamy nadzieję, że prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" szybko wróci do zdrowia, bo życie ciężarnej w takim stanie może być niezwykle trudne. Życzymy jej szybkiego powrotu do pełni sił i zdrowia!

Pisaliśmy również o: Caroline Derpienski świętuje swoje 23 urodziny. Młoda gwiazda opowiedziała o swoich planach na przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Przypominamy o: Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili