Jednak towarzyszyła jej tajemnicza postać – przystojny młodszy mężczyzna, który wkrótce stał się tematem licznych spekulacji. Kim jest ten tajemniczy partner Majki Jeżowskiej?

Kariera Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska jest artystką, która zyskała ogromną popularność dzięki swoim piosenkom, przede wszystkim tym dedykowanym dzieciom. Jej utwory, takie jak "A ja wole moją mamę" czy "Kolorowe dzieci," stały się klasyką muzyki dziecięcej i bawiły kolejne pokolenia maluchów. Jednak życie osobiste artystki również przyciąga uwagę mediów i fanów.

Życie prywatne Majki Jeżowskiej

Warto wspomnieć, że Majka Jeżowska jest babcią i świętowała swoje 63. urodziny w maju. Wokalistka, choć zazwyczaj unika branżowych imprez i wydarzeń, postanowiła uczestniczyć w premierze filmu "Bez retuszu" w reżyserii Ewy Ewart. To właśnie na tej uroczystości pojawiły się tajemnicze fotografie, na których Majka Jeżowska towarzyszyła młodszemu mężczyźnie.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Poprzednie związki Majki Jeżowskiej

W przeszłości życie miłosne Majki Jeżowskiej było tematem zainteresowania mediów. Artystka była m.in. w związku małżeńskim z gitarzystą Tomem Loganem przez 12 lat. Mimo rozstania, para utrzymuje relacje przyjacielskie. Kolejnym partnerem życiowym wokalistki był Dariusz Staśkiewicz, z którym spędziła aż 20 lat.

Majka Jeżowska i jej nowy młodszy partner

Ostatnio w rozmowie z Katarzyną Zdanowicz, Majka Jeżowska zdradziła, że jej serce jest ponownie zajęte, a jej nowym partnerem jest znacznie młodszy mężczyzna. Wspomniała również o tym, że dla młodych mężczyzn wiek nie stanowi przeszkody, podkreślając, że to przede wszystkim "dopasowanie duchowe i mentalne" odgrywa kluczową rolę w udanych związkach.

Tajemniczy partner Majki Jeżowskiej

Na razie nie znamy tożsamości młodszego partnera Majki Jeżowskiej. Jednak warto podkreślić, że znany reżyser Bartosz Łabęcki, który jest lektorem programu "Hotel Paradise," towarzyszył Majce Jeżowskiej na premierze filmu "Bez retuszu." Jednak informacje sugerują, że Bartosz Łabęcki jest w związku małżeńskim i ma dwójkę dzieci, co wyklucza go jako potencjalnego partnera artystki.

W dalszym ciągu pozostaje tajemnicą, kim jest ta tajemnicza postać, która towarzyszy Majce Jeżowskiej na różnych wydarzeniach. Czy zobaczymy więcej zdjęć pary w przyszłości? Czas pokaże, czy artystka zdecyduje się ujawnić tożsamość swojego młodszego partnera. Jedno jest pewne – życie osobiste Majki Jeżowskiej nadal budzi zainteresowanie i jest tematem licznych spekulacji w mediach.

Pisaliśmy również o: Caroline Derpienski świętuje swoje 23 urodziny. Młoda gwiazda opowiedziała o swoich planach na przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Przypominamy o: Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili