Gdy dzień zbliżał się ku końcowi i prawie nie było już ludzi, do sklepu wbiegł pies. Właściciel sklepu natychmiast wyrzucił zwierzę ze sklepu, ale pies wrócił z banknotem i pieniędzmi w pysku.

Banknot wskazywał wagę i rodzaj mięsa, które miało zostać sprzedane, a pieniądze wystarczyły, by za nie zapłacić.

Sprzedawca zważył mięso, zapakował je i dał psu, który chwycił torbę za uchwyty i uciekł. Właściciel sklepu zastanawiał się, dokąd zmierza pies i celowo zamknął sklep, aby go śledzić.

Pies poszedł na przystanek autobusowy i czekał na autobus. Kiedy nadjechał właściwy autobus, pies wskoczył na pokład, a za nim sklepikarz.

Pies wyglądał przez okno przez całą podróż, a kiedy autobus dotarł na przystanek, podskoczył, nacisnął przycisk zatrzymania i szybko wyskoczył.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mężczyzna nadal podążał za psem, który biegł w kierunku domu. Brama była otwarta, więc obaj weszli na podwórko. Pies drapał łapami w drzwi, aby pokazać, że chce wejść do domu, ale nikt nie otwierał.

Następnie pies wspiął się na parapet i podrapał pazurem po szybie. Właściciel psa wyszedł i zbeształ go za to, że tak głośno prosił o wejście, ale sklepikarz był zaskoczony i pochwalił talent psa. Właściciel psa, widząc zdziwienie na twarzy rzeźnika, wyjaśnił, że pies zapomniał kluczy - po raz drugi w ciągu tygodnia!

Pisaliśmy również o: Nie było go w tym domu od sześciu lat. Odkąd jego żona powiedziała. "Wybieraj: albo ja, albo twoja matka"

Może zainteresuje: Świat kina pogrążony jest w żałobie. Gwiazda "Przyjaciół" Matthew Perry odszedł w wieku 54 lat

Przypominamy o: Przed odejściem teściowa zapisała mi w testamencie swój dom. Co zrobił teść, gdy się o tym dowiedział