Prawdziwy wiosenny baby boom. Dziecka spodziewa się kilka sławnych par. Zobacz, kto przywita na świecie niedługo swoje maleństwo. 

Będziesz zaskoczona. Tego rodzicielstwa napewno się nie spodziewałaś.

Anna i Robert Lewandowscy

To jedna z najbardziej lubianych par. Są już rodzicami 2 letniej Klary, a niebawem na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Narazie nie zdradzają czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Michał Wiśniewski 

Popularne wiadomości teraz

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

To zdecydowanie największe zaskoczenie w polskim show biznesie. Michał Wiśniewski prawdopodobnie wiosną tego roku po raz piąty zostanie ojcem. Matką jego kolejnego dziecka ma być Paulina - kobieta poznana na tinderze. Przypomnijmy, że niedawno Michał po raz kolejny się rozwiódł. Najnowsze wieści powodują wiele spekulacji w show biznesie.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Aktorskie małżeństwo wychowuje już 2 letniego Bruna. Para konsekwentnie milczy o drugiej ciąży aktorki, jednak życzliwi donoszą, że Bruno będzie miał siostrzyczkę.

Małgorzata i Radosław Majdan

Małgosia wychowuje już dwóch starszych synów z poprzedniego małżeństwa. Niebawem na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem. Para starała się długo o potomka. Niebawem przywitają na małego juniora.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Wiosną tego roku pojawi się także pierwszy potomek Justyny i Borysa. Zapytani o płeć z przekonaniem mówią, że niebawem powitają na świecie syna.

Wszystkim przyszłym rodzicom życzymy wszelkiej pomyślności, a maluchom dużo zdrowia

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com