Kristen Stewart wreszcie wyjawiła prawdę o swoich dawnych związkach. Gwiazda filmu o wampirach była ostatnio gościem w programie „The Woward Stern Show”. Kristen zazwyczaj nie komentuje swojego prywatnego życia, ale tym razem zrobiła wyjątek i postawiła na szczerość.

Ricky Martin został ojcem już po raz czwarty!

Okazało się, że szalona miłość z planu „Zmierzchu” przerodziła się poważny związek. Swego czasu aktorzy tej produkcji były największymi gwiazdami na całym świecie. Fani śledzili każdy krok filmowej Belli i Edwarda. Dodatkowo prawdziwa relacja, która wiązała aktorów przyczyniła się do jeszcze większej popularności kolejnych części sagi. Kristen w programie zwierzyła się, że związek z Robertem był jej pierwszą poważną relacją, pierwszą miłością, która trwała wiele lat. Aktorka przyznała, że gdyby Robert oświadczyłby się jej w tamtym czasie, to zgodziła by się, mimo że nie jest tradycjonalistką.

Zobacz, jak gwiazdy Hollywood świętowały Halloween

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Dlaczego w takim razie ich związek się rozpadł? Miłość gwałtownie skończyła się, gdy Stewart wdała się w romans ze znacznie starszym reżyserem, Rupertem Sandersem. Choć Kristen zdementowała plotki na temat ich romansu, twierdząc, że pomimo relacji którą tworzyli, nie spali ze sobą, nie udało się naprawić już relacji z Robertem.

Od 2014 roku aktorka spotyka się tylko z kobietami.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com