Kristen Stewart wreszcie wyjawiła prawdę o swoich dawnych związkach. Gwiazda filmu o wampirach była ostatnio gościem w programie „The Woward Stern Show”. Kristen zazwyczaj nie komentuje swojego prywatnego życia, ale tym razem zrobiła wyjątek i postawiła na szczerość.

Ricky Martin został ojcem już po raz czwarty!

Okazało się, że szalona miłość z planu „Zmierzchu” przerodziła się poważny związek. Swego czasu aktorzy tej produkcji były największymi gwiazdami na całym świecie. Fani śledzili każdy krok filmowej Belli i Edwarda. Dodatkowo prawdziwa relacja, która wiązała aktorów przyczyniła się do jeszcze większej popularności kolejnych części sagi. Kristen w programie zwierzyła się, że związek z Robertem był jej pierwszą poważną relacją, pierwszą miłością, która trwała wiele lat. Aktorka przyznała, że gdyby Robert oświadczyłby się jej w tamtym czasie, to zgodziła by się, mimo że nie jest tradycjonalistką.

Zobacz, jak gwiazdy Hollywood świętowały Halloween

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Dlaczego w takim razie ich związek się rozpadł? Miłość gwałtownie skończyła się, gdy Stewart wdała się w romans ze znacznie starszym reżyserem, Rupertem Sandersem. Choć Kristen zdementowała plotki na temat ich romansu, twierdząc, że pomimo relacji którą tworzyli, nie spali ze sobą, nie udało się naprawić już relacji z Robertem.

Od 2014 roku aktorka spotyka się tylko z kobietami.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com