Kamil Lemiszewski jest to znany polski gwiazdor, który otrzymał swoją wielką popularność dzięki uczestnictwu w programie Big Brother, gdzie właśnie i został zwycięzcą. Kamil aktywnie prowadzi swoje konto na Instagram, gdzie dzieli się swoimi prowakującymi, odważnymi zdjęciami. Gwiazdor nie wstydza się pokazywać swoje intymne części ciała. 

„Ile kobiet cierpiało przez panią?” Dagmara Kaźmierska odpowiedziała internautce

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Ostatnio Kamil Lemiszewski zamieścił kolejne seksowne zdjęcie. Pozuje on w tym, w czym kochana matka urodziła. Lemiszewski zaprezentował się nago w butelką wina w ręce. Krocze przysłania mu jedynie damska dłoń z korkociągiem w ręku.

View this post on Instagram

"Często, żeby napić się dobrego wina potrzebujemy równie dobrego korkociągu." KL 🍷🍾A jakie jest Wasze ulubione wino i sposoby jego otwierania ?🍾🍷 ( zdjecia zrobione 3 lata temu do amerykanskiego magazynu ) 🕊⚡️🌟🕊⚡️🌟🕊⚡️🌟🕊⚡️🌟 Phot. @remi_dabrowski Hand @bella_invicta & @sir_lemie / @kamillemie_official MUA @magda_graff_makeup Stylist @ewa_kepys @diesel @intimissimiofficial #diesel #intimissimi #act #fashion #actorslife #celebration #bw #fit #sport #wine #red #muscle #tatoo #bellybutton #ombligito #polishboy #man #crossfit @profilemodels @realitychecktalent @sebholden @sandrareynoldsagency #vogue #voguehommes #pizza #bb #wetmonday #coronavirus #chip #covid19 #wine #bw #bnw @wilki_kamila @kamil_lemieszewski_fun_page #watahakamila #muremzakamilem #wine

A post shared by KamilLemie (@kamillemie_official) on

Często, żeby napić się dobrego wina potrzebujemy równie dobrego korkociągu. A jakie jest Wasze ulubione wino i sposoby jego otwierania?  - podpisał w taki sposób swoje zdjęcie Kamil Lemiszewski. 

Monika Olejnik wspomina Marię Kaczyńską. Pokazała jedną ważną pamiątkę po niej

Oczywiście, nie każdy rozumie takie "dzieło sztuki". Jeden z internautów pod postem zapytał:

Masz świadomość tego, że oglądają cię 10-latki?

Kamil Lemiszewski, który w swoim życiu robi to co chce, szybko znałazł odpowiedź na to pytanie.

To czemu 10-latki mają dostęp do internetu? Powinny biegać po podwórku i grać w nogę, a nie patrzeć w telefony. To wina ich rodziców - napisał gwiazdor. 

A ty jak uważasz, czy wolno takie zdjęcia pokazywać na Instagram?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com