Julia Wieniawa jest aktualnie jedną z najbardziej znanych celebry tek w polskim show – biznesie. Co więcej, Julka nie zwalnia tempa i wciąż realizuje nowe projekty. Trzeba przyznać, że jest naprawdę pracowita i próbuje wykorzystać swój czas najlepiej jak może.

Wieniawa jest również bardzo ładną dziewczyną, która lubi eksponować swoje zadbane ciało i nie ukrywa tego, że jest pewna siebie. Faceci to lubią, więc nietrudno Julce wywołać zainteresowania wokół siebie.

Julia Wieniawa pokazała ojca na Instagramie !

Aktorka ma za sobą bardzo długi i medialny związek z Antkiem Królikowskim i pomimo tego, że miłość wydawała się wielka i nieskończona, nie wytrzymała ona próby czasu i para rozstała się. Od razu po tym, artystka spotykała się z Baronem, ale nie trwało to długo, choć na Instagramie wydawało się, że tworzą dobraną parę.

Jednak niedawno paparazzi przyłapali Julkę na wieczornym spacerze z wysokim, długowłosym brunetem, którym okazał się być DJ Felipe. Filip Stryjewski znany jest między innymi z występów z popularnymi raperami. Oprócz tego, Stryjewski jest instruktorem kitesurfingu, więc ma pięknie umięśnione ciało, które mogło zrobić wrażenie na także wysportowanej Julii.

Popularne wiadomości teraz

Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Julia Wieniawa influencerką roku ! Czy zasługuje na to miano?

Jednak mężczyzna, po opublikowaniu ich wspólnych zdjęć, od razu postanowił się z tego wytłumaczyć. Stryjewski zapewnia, że łączy ich tylko przyjaźń.

Być może jednak jest szansa, że przyjaźń przerodzi się w miłość? Pasowaliby do siebie?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com