Julia Wieniawa jest aktualnie jedną z najbardziej znanych celebry tek w polskim show – biznesie. Co więcej, Julka nie zwalnia tempa i wciąż realizuje nowe projekty. Trzeba przyznać, że jest naprawdę pracowita i próbuje wykorzystać swój czas najlepiej jak może.

Wieniawa jest również bardzo ładną dziewczyną, która lubi eksponować swoje zadbane ciało i nie ukrywa tego, że jest pewna siebie. Faceci to lubią, więc nietrudno Julce wywołać zainteresowania wokół siebie.

Julia Wieniawa pokazała ojca na Instagramie !

Aktorka ma za sobą bardzo długi i medialny związek z Antkiem Królikowskim i pomimo tego, że miłość wydawała się wielka i nieskończona, nie wytrzymała ona próby czasu i para rozstała się. Od razu po tym, artystka spotykała się z Baronem, ale nie trwało to długo, choć na Instagramie wydawało się, że tworzą dobraną parę.

Jednak niedawno paparazzi przyłapali Julkę na wieczornym spacerze z wysokim, długowłosym brunetem, którym okazał się być DJ Felipe. Filip Stryjewski znany jest między innymi z występów z popularnymi raperami. Oprócz tego, Stryjewski jest instruktorem kitesurfingu, więc ma pięknie umięśnione ciało, które mogło zrobić wrażenie na także wysportowanej Julii.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Julia Wieniawa influencerką roku ! Czy zasługuje na to miano?

Jednak mężczyzna, po opublikowaniu ich wspólnych zdjęć, od razu postanowił się z tego wytłumaczyć. Stryjewski zapewnia, że łączy ich tylko przyjaźń.

Być może jednak jest szansa, że przyjaźń przerodzi się w miłość? Pasowaliby do siebie?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com