Julia Wieniawa jest aktualnie jedną z najbardziej znanych celebry tek w polskim show – biznesie. Co więcej, Julka nie zwalnia tempa i wciąż realizuje nowe projekty. Trzeba przyznać, że jest naprawdę pracowita i próbuje wykorzystać swój czas najlepiej jak może.

Wieniawa jest również bardzo ładną dziewczyną, która lubi eksponować swoje zadbane ciało i nie ukrywa tego, że jest pewna siebie. Faceci to lubią, więc nietrudno Julce wywołać zainteresowania wokół siebie.

Julia Wieniawa pokazała ojca na Instagramie !

Aktorka ma za sobą bardzo długi i medialny związek z Antkiem Królikowskim i pomimo tego, że miłość wydawała się wielka i nieskończona, nie wytrzymała ona próby czasu i para rozstała się. Od razu po tym, artystka spotykała się z Baronem, ale nie trwało to długo, choć na Instagramie wydawało się, że tworzą dobraną parę.

Jednak niedawno paparazzi przyłapali Julkę na wieczornym spacerze z wysokim, długowłosym brunetem, którym okazał się być DJ Felipe. Filip Stryjewski znany jest między innymi z występów z popularnymi raperami. Oprócz tego, Stryjewski jest instruktorem kitesurfingu, więc ma pięknie umięśnione ciało, które mogło zrobić wrażenie na także wysportowanej Julii.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Julia Wieniawa influencerką roku ! Czy zasługuje na to miano?

Jednak mężczyzna, po opublikowaniu ich wspólnych zdjęć, od razu postanowił się z tego wytłumaczyć. Stryjewski zapewnia, że łączy ich tylko przyjaźń.

Być może jednak jest szansa, że przyjaźń przerodzi się w miłość? Pasowaliby do siebie?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com