Katarzyna Figura jest to znana polska aktorka, symbol seksu 80 i 90 lat. Wizerunek seksbomby utrwalił jej się w połowie lat 80., wtedy ona zasłynęła swoją rolą w Pociągu do Hollywood i Kingsajzie. Jeżeli w karierze wszytsko jej się udało, to w prywatnym życiu nie było zbyt słodko.

Dominika Tajner pokazała prezent od swojego kochanego. Czy coś takiego otrzymywała od Wiśniewskiego?

W 1986 roku wyszła za mąż za biznesmana Jana Chmielewskiego z którym rozstała się w 1989. Z nim ma syna Aleksandra. Później była związana z reżyserem Abelem Ferrarą. W 2000 była żoną amerykańskiego biznesmana, producenta filmowego Kaia Schoenhalsa. Później aktorka opowie o tym, jak stała ofiarą przemocy domowej. Z Kajem doczekała się dwóch córek: Koko i Kaszmir.

Aby uratować się od męża tyrana, gwiazda postanowiła zabrać swoich córek i przeprowadzić się z Ameryki do ojczystej Polski. Chociaż sama pochodzi z Warszawy, wybrała dla siebie nowe miejsce zamieszkanie, a właśnie Gdynię.

Magda Gessler skomentowała ciążę swojej córki. Co powiedziała przyszła babcia?

Popularne wiadomości teraz

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Obecnie Figura na spokojnie mieszka ze swoimi córkami nad morzem, i oczywiście raz na jakieś czas widzi się z starszym synem. Jak teraz wyglądaja jej kochane dziewczynki? Koko i Kaszmir aktywne w sieciach społecznościowych i dziełą się swoimi pięknymi zdjeciami.

To był rok 2010

Teraz Koko ma 17 lat, a Kaszmir - 14.

View this post on Instagram

to ja

A post shared by @ kokofigura on

View this post on Instagram

🕺🏼

A post shared by Kaszmir Figura-Schoenhals (@kaszmirfigura) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com