Marek Bukowski pojawił się na jednej z branżowych imprez z Anną Zejdler, która w przeszłości była żoną Krzysztofa Ibisza. Para czy nie?

Aktor Marek Bukowski

Marek Bukowski przez 27 lat uchodził za przykładnego męża Ewy Bukowskiej. Tworzyli piękną i wydawało się idealną rodzinę. W 2018 roku aktorka poinformowała o razwodzie. Następnie powiedziała, że ich małżeństwo nie było zbyt dobre. Ostatnio na imprezie "Róże Gali" Bukowski pozował do zdjęć z byłą żoną Krzysztofa Ibisza, Anną Zejdler. W mediach pojawiły się informacje, że to znak, iż para jest razem i postanowiła to publicznie ogłosić. Ale w tak naprawdę wynika, że Marek i Anna byli po prostu gospodarzami gali i stąd ich wspólne pojawienie się na ściance. Ale życie pokaże, jak potoczy sie dalej. 

Marek Bukowski i Anna Zejdler

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ewa Wachowicz dba o szczupłą sylwetkę. Ewa Wachowicz we wrześniu 1992 zdobyła tytuł Miss Polonia, a w grudniu tego samego roku tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata.  Była miss już od lat 90. sama produkuje programy telewizyjne, ale to od 2007 roku ma swój autorski program kulinarny „Ewa Gotuje”, który wcale nie skupia się na dietetycznych i lekkich daniach, a mimo tego dziennikarka może się pochwalić bardzo ładną sylwetką. 

Popularne wiadomości teraz

Rodzina Kukulskich w żałobie. Rodzina nie poinformowała o pogrzebie

Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis

Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com