Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, która w swoim Instagram często zaskakuje fanów swoją stylizacją. Można zauważyć, że polska prezenterka uwielbia ubierać się w luksusowe rzeczy, i tak samo lubi działa znanych polskich projektantów. Ale jeśli chodzi o segment budżetu, to w tym pzypadku Rozenek tak samo nie zwleka i wybiera pasujące dla niej rzeczy.

Modne czapki na zimę

Tym razem Małgorzata ubrała się elegancko. Skąd garnitur? Ze znanej marki Zara. Idealny komplet na spotkania biznesowe, do pracy lub  na inne ważne wydarzenie. Natomiast aksesoria Malgorzaty była nie zbyt tania. Czarne mokasyny ze złotymi detalami marki Dior oraz pikowaną torebkę na łańcuszku od Chanel.

Spódnice do kostek - jak nosić ten hit sezonu?

Na swoim zdjęciu w Instagram, prezenterka podpisała tak:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

" Time to be serious"

Małgorzata Rozenek-Majdan

Polska prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan

Przyznaj się, czy podoba ci ten styl?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak nosić kardigan, aby wyglądał stylowo? Ten niepozorny element garderoby ma chyba każda z nas, choć być może wiele z nas już o nim zdążyło zapomnieć. W końcu chcemy wyglądać modnie, więc co nam po nudnym sweterku?! Jeśli Ty także miałaś do tej pory takie zdanie o kardiganach, przekonaj się sama, jak stworzyć ciekawy look właśnie z kardiganem w roli głównej.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com