Gwiazda Hollywood Jennifer Lopez od zawsze była bardzo seksowną i piękną kobietą. Nawet w swoje młodsze lata, Jennifer zachwycała każdego swoją niezwykłą, naturalną urodą. I teraz, kiedy Lopez ma już 50 lat, nie przestaje być ślicznotką! Ciężko uwierzyć, że ona jest w takim wieku. Przecież wygląda na 30-stkę!

Małgorzata Rozenek pokazała pokoik dla synka. Jego urządzenie musiało kosztować majątek

Ostatnio na swoim Instagram, gwazda zamieściła zdjęcie z siłowni. Na nim widać, jakie wysportowane ciało ma celebrytka. Przed lustrem Jennifer seksownie pozuje. Widzimy jej muskularne ręce i płaski brzuch. Każda kobieta zazdrości takie sylwetce Lopez. 

Jeśli coś nie stanowi dla Ciebie wyzwania, to Cię nie zmieni - napisała pod zamieszczonym postem - podpisała swoje zdjęcie gwiazda Hollywood. 

Magda Gessler będzie miała adaptowanego wnuka? Jej syn wyznał długo skrywany sekret

Zdjęcie bez żadnego wątpienia spodobało się większości osobom. Większość pod postem zaczęli pisać swoje komentarzy i nikt nie wierzył w to, że wkrótce Jennifer Lopez będzie miała 51 lat.

Inspiracja!

Wkrótce 51 lat? Nie mogę uwierzyć.

Zjawiskowa jak zawsze!

A jak wam 50-letnia Jennifer Lopez?

Tak samo czytaj o tym, jak Oliwia Bieniuk pokazała swoje nowe modelowe zdjęcie. Oliwia Bieniuk jest córką Jarosława Bieniuka i Ani Przybylskiej. Dziewczyna ma tylko 17 lat, a widać, jak z niej rośni prawdziwa polska modelka. Od jakiegoś czasu, nastolatka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagram. Dzieli się swoimi pięknymi zdjęciami, gdzie możemy zauważyć jej niezwykłą, piękną urodę. Szczegółowo o tym możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com