Maffashion (Julia Kuczyńska) jest bardzo popularną polską blogerką w Polsce. Prowadzi swojego Instagrama, gdzie ma 1,3 milliony obserwatorów. Maffashion rozumie modę bardziej niż ktokolwiek i na jej Instagram ciągle możemy zauważyć różne obrazki tego, w jakich ubranich się znajduje.

Maffashion-polska blogerka

Oto 10 kobiet, które odważyły się radykalnie ściąć włosy. Teraz wyglądają oszałamiająco

Poza tym, że w swojej pracy zawsze odnosi wielki sukces, w swoim prywatnym życiu też ma wielkie szczeście. Od niedawna zaczęła się spotykać z polskim aktorem Sebastianem Fabijańskim. Para przez długi czas ukrywała to, że są razem, aż dopóki media całkowiecie nie dotarli do tego, co miedzy nimi tak naprawdę się dzieje. Dodatkowo wcześniej pojawiły się plotki o tym, że polska blogerka jest w ciąży, ale sama Julia nic na ten temat nie powiedziała.

Od niedawna, Maffashion w rozmowie z Plotkiem, zdradziła jakie ma relacje ze swoim kochanym Fabijańskim?

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Maffashion

Anna Mucha pokazuje swoje zdjęcie z okresu ciąży. Mówi o swoich dzieciach, jak o wielkim skarbie

W związku musi być trochę podobieństw, i muszą być jakieś przeciwieństwa, żeby to zażarło, żeby było ciekawie. Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jakby to było takie łatwe do określenia, to wszyscy by byli w związkach, w szczęśliwych związkach. A za dużo też nie chcę mówić - powiedziała Maffashion. 

Tak samo dodała, że zawsze bardzo chroni swoje życie prywatne:

Niezależnie od tego, w jakim stopniu moje związki były medialne, temat rodziny i ogniska domowego zawsze trzymałam z dala od tego, co publikuję w sieci i od tego, jaki mam wizerunek.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com