Spontanicznie nastąpił w dzisiejszych czasach taki moment, że bez maseczki nie wychodzimy z domu, a planowanie urlopu zza granicą, nie do pomyślenia. Wszyscy znajdujemy się w takiej samej sytuacji i na razie nie możemy nic zmienić. Nastąpiło lato, oczywiście chcemy odpocząć, chcemy wyjechać nad morze i opalać się na gorącym słońcu.

Kolejna kompromitacja Daniela Martyniuka. Jego ojciec znów musi się wstydzić

Dominika Gwit od niedawna znałazła dla siebie idealną warjację tego, gdzie i jak można odpocząć. Dobrym miejscem dla odpoczynku latem 2020 będzie dla niej nasz ojczysty kraj, nasza kochana Polska, a właśnie przepiękne Mazury. Na swoim Instagram, aktorka podzieliła się radosną informacją tego, że planuje urlop konkretnie w tym miejscu.

Dzień dobry kochani! Planujecie już urlop? Ja za kilka dni jadę na Mazury! Uwielbiam naszą piękną polską przyrodę. Od zawsze latem jeżdżę po Polsce. A Wy jakie macie plany na te wakacje? Z całego serca namawiam Was, abyście spędzili urlop w Polsce. Mamy tak piękny kraj! Tyle cudownych miejsc na odpoczynek! - radośnie napisała gwiazda.

View this post on Instagram

Dzień dobry Kochani!!! Planujecie już urlop? Ja za kilka dni jadę na Mazury! Uwielbiam naszą piękną polską przyrodę. Od zawsze latem jeżdżę po Polsce. A Wy jakie macie plany na te wakacje? Z całego serca namawiam Was, abyście spędzili urlop w Polsce. Zapraszam Was do wejścia na profil @urlopwkraju To przepiękna akcja społeczna, która zachęca do spędzenia wakacji w Polsce. Mamy tak piękny kraj! Tyle cudownych miejsc na odpoczynek! W ramach akcji #urlopwkraju 6. czerwca 16. blogerów ruszy w Polskę, by pokazać nam magiczne miejsca na odpoczynek. Wpadajcie więc na profil @urlopwkraju, śledźcie ich dokonania i ruszajcie zwiedzać naszą Ojczyznę!!! Wspierajmy polską turystykę! ❤ Dajcie znać w komentarzach jakie macie ukochane miejsca w Polsce, w których odpoczywacie , a także, jakie miejsca w naszym kraju chcielibyście odwiedzić😊 Ja w tym roku byłam już na Warmii, Kaszubach , teraz jadę na Mazury, a niebawem na Podlasie oraz do Jury Krakowsko Częstochowskiej💚 #urlopwkraju

Popularne wiadomości teraz

Natalia Siwiec błaga ukochanego o wybaczenie. Szczere wyznanie w dwóch językach zaskoczyło fanów

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Monika Mrozowska w tajemniczy sposób informuje o złamanym sercu

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

A post shared by Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit) on

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie, gdzie miała 20 lat. Miała wtedy niezwykły wygląd!

Ale nie dla wszystkich spodobali się plany Dominiki Gwit. Jedna z pań napisała swój niezadowolony komentarz:

To obłuda! Nagle wszyscy celebryci tak kochają Polskę i nagle wakacje tylko tutaj. Jeszcze nie tak dawno fotki z zagranicznych wakacji i wyścigi, gdzie kto był. Szkoda słów.

Dominika postanowiła poprawnie napisać, co o tym myśli:

Przykre, że "wsadza" Pani wszystkich do jednego worka. To, co Pani pisze, nie ma ze mną nic wspólnego.

View this post on Instagram

Dzień dobry Kochani! Jak się macie? Odzywam się tu do Was dziś, żeby podzielić się z Wami moją nadzieją na lepsze jutro! To się wszystko kiedyś skończy i mam nadzieję, że wcześniej niż później. Przetrwamy! Będziemy silniejsi i mądrzejsi! Jak pewnie wiecie, od kilku miesięcy jestem abmasadorką kampanii #naturalnieszczesliwe marki @kneipp_polska 💚 Już dziś na stronie www.swiatkneippa.pl znajdziecie wywiady ze specjalistami m.in z psycholog Marią Rotkiel , która daje nam rady jak przetrwać kryzys i w dobrej formie psychofizycznej wrócić do normalnego życia po pandemii. Naprawdę warto tego posłuchać i przeczytać wywiad! Nie pozwólmy by strach zmienił się lęk. Warto to wiedzieć. Na blogu www.swiatkneippa.pl dowiecie się też m.in. jak zadbać o kręgosłup, zwłaszcza o odcinek lędźwiowy , który dostaje w kość podczas ciągłego siedzenia w domu, a także jak się dobrze odżywiać siedząc w domu. Całuję Was mocno I życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim równowagi i spokoju. Jak je uzyskać? O tym specjaliści kampanii #naturalnieszczesliwe @kneipp_polska . Buzi ! Wasza Domi 💙 #naturalnieszczesliwe #kneipp #swiatkneippa

A post shared by Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit) on

Oczywiście tym latem sytuacja całkowicie się zmieni. Większość z nas będzie "relaksować" na ojczystych brzegach i opalać się na polskim słońcu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana