Barbara Kurdej-Szatan obecnie znajduje się w drugiej ciąży. Ze swoim mężem, Rafałem Szatanem aktorka bardzo długo starała się o dziecko. Ale z przyczyny jej choroby-boreliozy, przez długi czas nie mogła zajść w ciąży. W momencie, kiedy to się stało, gwiazda serialu M jak miłość nie od razu poinformowała o tym wszystkich.

Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze. Jest modna i bardzo wygodna

Potrzebowała niewielką ilość czasu, w którym chciała się twardo upewnić się w tym, że wszystko jest w porządku. Za jakiś czas Barbara Kurdej-Szatan opublikowała słynne zdjęcie, gdzie ona tuli się z mężem i ze swoim ciążowym brzuszkiem.

Od niedawna Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się słodkim zdjęciem ze swoim nowym członkiem rodziny. I nie, ona jeszcze nie urodziła! Aktorka opublikowała foto z małym pieskiem rasy buldog. Gwiazda milo uśmiecha się do obiektywu kamery, trzymając na rękach małego pupila.

Nasza nowa domowniczka :))) Oto księżniczka Betty ⭐️ zwariowaliśmy ze szczęścia :))))))))) -napisała Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagram. 

Pod postem pojawiło się sporo słodkich komentarzy od internautów. Wielu cieszyło się z aktorki, ale wkrótce będą się jeszcze bardziej cieszyć. Przecież Basia niezadługo urodzi swoje drugie dziecko. Czekamy z wielką niecierpliwością!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 
 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana