Słynnego i przez wszystkich kochanego Pawła Królikowskiego nie stało pod koniec lutego. Aktor przez długi czas walczył się z ciężką chorobą nieurologiczną, która niestety otrzymała nad nim zwycięstwo. Dla wszystkich odejście popularnego reżysera się stało wielkim szokiem, każdy miał nadzieje, że w końcu z Królikowskim wszytsko będzie dobrze, ale los postanowił inaczej.

Paweł Królikowski

Agata Młynarska nie boi się trudnych tematów. Wspiera siostrzenicę!

21 czerwca w Polsce był obchodzony dzień ojca. Mnóstwo polskich gwiazd publikowali swoje rodzinne zdjęcia ze swoimi tatami. Do tego dołączył się tak samo i Antek Królikowski, starszy syn Pawła Królikowskiego. Aktor na swoim Instagram zamieścił mile zdjęcie ze swoim kochanym ojcem. Foto było wykonane rok temu, kiedy syn z tatą razem jechali do Kudowy Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL. Okazuje się, że w tym roku Antoni planuje podobne. 

To nie był najlepszy turniej! Novak Djoković zakażony koronawirusem

Popularne wiadomości teraz

Mały Kacperek z "Rodzinki.pl". Aktor Mateusz Pawłowski ma teraz 17 lat. Jak wygląda?

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ania Lewandowska w trzeciej ciąży? Ten szczegół jest bardzo istotny!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym a także kudowskim teatrze, będą pokazywać filmy z udziałem Pawła Królikowskiego. Będzie też film-koncert z udziałem artystów związanych z reżyserem i ideą festiwalu.

Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! -napisał Antek Królikowski.

View this post on Instagram

W zeszłym roku, jechaliśmy razem z Tatą do Kudowy Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL @festival_czpl . W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty. Przygotowujemy też film-koncert z udziałem artystów związanych z Ojcem i ideą festiwalu. Planowany jest coroczny konkurs piosenki polskiej i czeskiej a także inne atrakcje możliwe do zrealizowania w obecnej rzeczywistości. Więcej informacji na stronie @festival_czpl... Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! 🐰🙏 #dzienojca #tato #pawełkrólikowski #festiwalczpl 🇨🇿🇵🇱

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Brakuje Pawła Królikowskiego nie tylko samej rodzinie Królikowskich, a i wszystkim artystom polskiego show-biznesu. Zawsze będziemy pamiętać naszego kochanego Pawła Królikowskiego!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com