28 czerwca w tym roku wyjątkowo jest datą wyborów prezydenckich. Niestety ciągle wielu zapomina, że jest to nie tylko obowiązek obywatelski, ale przede wszystkim przywilej i prawo, o które walczyli nasi przodkowie.

Karolina Szostak zmieniła się nie do poznania!

Pójście do urn wyborczych może mieć realny wpływ na życie naszych rodzin, przyjaciół i najbliższych.

Bez względu na to jaką, kto popiera kandydaturę ważne jest, aby 28 czerwca, a jeśli dojdzie do drugiej tury to także 12 lipca oddał swój głos!

Popularne wiadomości teraz

"Następnego dnia pod drzwiami znaleźliśmy notatkę: 'Kocham i czekam, wreszcie będziemy mogli być razem. Wkrótce twojej żony już nie będzie.'" Z życia

„Po tym, jak go zdradziłam, mój mąż wrócił, ale mi nie wybaczył. Nie zapomniał. Przeprowadziliśmy się do innego miasta, ale to nie pomogło”

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

Marta Kaczyńska nie trzyma się zasad kwarantanny. Ze swoimi dziećmi wybrała się do fast fooda

Wiele gwiazd, sportowców i celebrytów zachęca by wziąć udział w tych wyborach. Czy Ty także skorzystasz z przysługującego Ci prawa?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com