Kasia Tusk jest córką byłego premier ministra Polski -Donalda Tuska. Dziewczyna od długiego momentu jest dobrze rozpoznawalną blogerką w Polsce. Kasia prowadzi swojego bloga pod nazwą "Make Life Easier", on korzysta się z wielkiej popularności w kraju.

Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Kasia Tusk podzielią się miłym rodzinnym zdjęciem, na którym można było zauważyć trzy pokolenia: matka Kasi -Małgorzata Tusk, sama Kasia i jej córka. Razem one prezentują się na Bałtyckim morze. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj. 

Karolina Szostak zmieniła się nie do poznania!

Ostatnio, Kasia Tusk podzieliła się tym, jak ona samodzielnie zmieniła sobie fryzurę. Nie, nie zmieniła kolor włosów czy całkowicie ich skróciła. Blogerka tylko zrobiła sobie grzywkę. Jak to zrobić samodzielnie w domu, bez pomocy żadnego fryzjera, Kasia dzieli się na swoim Instagram.

Kasia Tusk z nową fryzurą

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Umyła, wysuszyła i wyprostowała włosy. Później wzięła nożyczki w dłoń – tu nie wystarczą jednak zwykłe, trzeba zaopatrzyć się w ząbkowane, żeby efekt był taki, jak oczekujemy. Potem przy pomocy łyżki rozdzieliła włosy u nasady, aby tworzyły trójkąt. Następnie wydzielone pasmo także cięła w trójkąt. Z wydzielonej części nieco krócej przyciągnęła górną warstwę, żeby grzywka się dobrze układała. Wymodelowała fryzurę i gotowe!

Kasi Tusk pokazuje jak zrobić sobie grzywkę

Nowa fryzura Kasi Tusk

Bartosz Żukowski dalej walczy o dziecko. Padły mocne słowa

Na pewno teraz połowa dziewczyn będą próbować zrobić sobie grzywkę za poradą Kasi Tusk. No cóż powodzenia, dziewczyny!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com