Aleksandra Żebrowska jest żoną znanego polskiego aktora Michała Żebrowskiego. Niezadługo kobieta musi urodzić trzecie dziecko. Teraz ze swoim mężem spędzają czas w górach, ale sam poród Ola planuje w stolicy. Ostatnio w rozmowie dla "Baby by Ann", bloga Anny Lewandowskiej, Żebrowska szczero powiedziała na temat macierzyństwa.

Aleksandra ma niektóre objawy przed trzecim porodem:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Minęło już sześć lat od narodzin Henia. Wiele się od tamtego czasu zmieniło, chyba nawet bez pandemii odczuwałabym kolejną ciążę jako nie lada wyzwanie.

Kasia Kowalska trafiła na OIOM. Co dolega piosenkarce? To trudny rok w jej życiu

Dla Aleksandry Żebrowskiej jest ważne to, aby jej mąż znjadował się z nią podczas porodu. Wcześniej bała się o to, any kwarantanna temu nie przeszkadziła.

Teraz już wiem, że najprawdopodobniej będę mogła rodzić z mężem i że nie zostanę rozdzielona z dzieckiem zaraz po porodzie, co jest dla mnie bardzo ważne -powiedziała Żebrowska.

Pierwsze dziecko pojawiło się wtedy, gdy Ola była jeszcze zbyt młodą, miała wtedy 22 lata. Od zawsze uwielbia dzieci i odawała im całkowitą siebie:

Uwielbiam dzieci, jestem najstarszą siostrą z ośmiorga rodzeństwa i kocham być mamą, ale ciąża, poród i połóg nie były tym, czego oczekiwałam.

Gwiazda "Na dobre i na złe" wzięła ślub. Aktorka wyglądała tego dnia olśniewająco

Także dodała, że kobieta bardzo zmienia po porodzie:

Kiedy ta ogromna przemiana następuje w kobiecie, która staje się mamą, wszyscy dookoła oczekują, że zadzieje się to z uśmiechem na jej twarzy. A przecież jest to nieprawdopodobnie wymagający czas, w którym tracisz kontrolę nad tym, jak się czujesz, wyglądasz, kim właściwie jesteś

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com