Narodziny dziecka to wspaniale wydarzenie w życiu każdej kobiety. Dla matki najważniejsze jest zdrowie i szczęście dziecka, a wszystkie uroczystości związane z potomkiem mamy starają się przygotować na najwyższym poziomie.

Niebezpieczna podróż Joanny Przetakiewicz

Izabela nie jest wyjątkiem. Kobieta zawodowo zajmuje się organizacją ślubów. Nic wiec dziwnego, że zorganizowanie chrzcin syna to była dla niej przyjemność i możliwość wykazania się swoimi organizatorskimi zdolnościami!

Izabela postanowiła połączyć ze sobą dwie uroczystości. Razem z Krzysztofem obchodzili swoją rocznicę ślubu, a ich syn przyjmował chrzest święty!

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

A Ty jak wspominasz chrzest swojego dziecka?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com