Coraz bardziej słyszymy o takiej znanej polskiej aktorce, jak Anna Mucha. A wszystko po to, że jej prywatne życie nabyło nowych kolorów. Napierw pojawiały są plotki o tym, że Mucha znowu spotyka się z Kubą Wojewódzkim, z którym kiedyś miała romans. Ale później okazało sie zupełnie inaczej. Mucha już od długiego czasu spotyka sie z innym Kubą -Kubą Wonsem, który z zawodu jest tak samo aktorem.

Michał Wiśniewski wreszcie pochwalił się piątą żoną. Fani są nią zachwyceni

Popularne wiadomości teraz

Najsmaczniejsze danie dla całej rodziny. Szybki przepis na kiełbaski w cieście

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Anna Mucha wychowuje swoich dwóch wspaniałych dzieci: Teodora i Stefanię, który pojawiły się u niej w związku z Marcelą Sorą. Aktorka bez wzgłędu na swoją pracę i aktywne prywatne życie dużo czasu poświęca swoim dwóm kochanym dzieciakom. Po prezydenckich wyborach, które odbyli się 28 czerwca, Mucha postanowiła trochę odpocząć i zabrać dzieciaków do Zacisza Anny Korcz. Gwiazda została sfotografowana w chwili relaksu na kajaku. Zdjęcie pojawiło się w sieciach społecznościowych samej Anny Korcz.

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Kochani! W moim pięknym Zaciszu spotkać można nie lada Gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha , ze swą przecudną Szarańczą!!! Dziękujemy, że nas odwiedziłaś!!! Fajne miejsce, to i fajni ludzie!!! -napisała Anna Korcz.

Poszczególną uwagę internauci zwróciły na jej przepiękne nogi. One jak zawsze wyglądają bardzo szczuple i pięknie. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com