Obecnie Blanka Lipińska, Baron, Natalia Siwiec, Mariusz i Mateusz Raduszewski, Oliwia Bieniuk odpoczywają na Półwyspie Helskim. Między sobą one dobrze się przyjaźnią i wspaniałe spędzają czas razem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia prezentuje się z nową fryzurą

We swoich sieciach społecznościowych dziełą się tym, jak wspaniałe odpoczywają. Poza tym warto zwrócić uwagę na Blankę Lipińską i Barona. Podczas tego, jak muzyk przepięknie gra muzyczkę na instrumencie, Lipińska usypia u siebie na rękach małą corkę Natalii Siwiec -Mię. 

Blanka Lipińska z córką Natali Siwiec

Dziewczynka łeżąc na rękach "dobrej cioci" spokojnie słucha muzyczkę i po woli zamyka swoje oczka. Atmosfera jest naprawdę magiczna! Obok morze, najlepsze przyjaciele razem z tobą i całkowity relaks.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Patrząc na to, można zrobic wniosek, że dziecko bardzo pasuje do Lipinskiej i Barona. Chociaż sama Blanka wcześniej przyznawała się w wywiadzie, że nie zamierza mieć dzieci w swoim zyciu, kto wie, może w przyszłości sytuacja się zmieni?

Blanka Lipińska usypia córkę Natalii Siwiec

Lipińska z córką Natalii Siwiec

Tak samo czytaj o tym, jak Agnieszka Dygant pochwaliła się domem na wsi. Agnieszka Dygant gwiazda filmu "Botoks" podzieliła się pięknym zdjęciem ze swojego ogrodu. Aktorka, jak i większość ludzi w obecnych czasach, postanowiła spędzić swój urlop w ojczystej Polski. Wyjeżdzając poza stolicą, Agnieszka chce nabrać się sił i spokojnie sobie odpocząć. Kontynuację tego artykułu czytaj u nas.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com