W mimioną niedzielę odbyły się wybory prezydenckie. Żaden z kandydatów nie przekroczył jednak 50%, więc konieczna jest druga tura wyborów. To właśnie wtedy dowiemy się, kto przez następne 5 lat będzie naszym prezydentem.

Do kolejnego etapu wyścigu po fotel głowy państwa ubiegają się Andrzej Duda, który w pierwszej turze wyborów uzyskał poparcie 43,50% wyborców oraz Rafał Trzaskowski, który może się pochwalić poparciem w skali 30,46%.

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W tej chwilii kandydaci dwoją się i troją o przekonanie osób, które w pierwszej turze nie głosowały, lub głosowały na innych kandydatów niż oni, by tym razem poparło ich. 

Popularne wiadomości teraz

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Ten moment wykorzystują też jasnowidzowie, którzy próbują swoich sił i przewidują wyniki drugiej tury wyborów. Do tego grona należy też oczywiście Krzysztof Jackowski - najpopularniejszy polski jasnowidz.

Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego – wyznał jasnowidz portalowi se.pl.

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Czy jego przewidywania się potwierdzą? Dowiemy się o tym dopiero 12 lipca. Tymczasem zachęcamy do spełnienia obywatelskiego obowiązku i oddania głosu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com