Dorota Wellman jest słynną gwiazdą Tvn. Prowadzi ona program Dzień dobry TVN razem z Marcinem Prokopem. Dorota zaczynała swoją karierę od radia i już wtedy zrozumiała, że dziennikarstwo jest jej pasją w życiu na zawsze. 

Dorota Wellman z Marcinem Prokopem

Wellman zawsze jest pozytywną i radosną kobietą. Tylko od jej uśmiechu i poglądu zaczynasz się cieszyć i rozumieć to, że życie jest wspaniałe. Ale nawet i u takiej kobiety są i, kórzy jej krytykują. Dorota Wellman czasami dostaje mnóstwo krytyki wszystko z powodu tego, że ma nadmiar wagi. Na dzisiaj jest to dla niej problem numer jeden, z którym ona będzie walczyć do końca życia. 

Dorota Wellman

Dziennikarka nie może schudnąć z tego powodu, że ma gosporadkę hormonalną związaną z ciążą. Nawet wiedząc o tym, że takie coś może być po tym, jak prezenterka zostanię mamą, Dorota bez żadnych wątpliwości zdecydowała się na macierzyństwo. 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Anna Mucha cała kwitnie i pachnie. Widać, że jest zakochana

Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję -zdradziła Wellman w rozmowie z RadioZet.

Także dodała, że miała mnóstwo prób na to, aby schudnąć. Ale ostatecznie zawsze miała niegatywy efekt.

Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu. Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza -powiedziała Dorota Wellman. 


Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com