Dawid Narożny przez długi czas był wokalistą zespołu "Piękni i mlodzi". W 2012 roku ze swoją byłą żoną Magdą Narożną i Danielem Wilczewskim założył ten wspaniały zespół. Z Magdą ma 8-letnią córkę Gabrysię i przez długi czas tworzyli z siebie dobre małżeństwo. 

Piękni i młodzi

Małgorzata Ostrowska we wzruszający sposób uczciła pamięć męża

W czerwcu 2019 roku para poinformowała o tym, że już nie są razem. Chociaż Magda zapowiedziała, że rozwód z mężem nie wpłynie na ich pracę. Jak później pomiędzy małżonkami wybuchła wielka kłotnia, w rezultacie czego, Dawid Narożny był całkowiecie wycofany z zespołu "Piękni i Młodzi".

Obecnie Magda Narożna ma obok siebie już nowego patnera, z którym czuje się bardzo szczęśliwą. No i Dawid też nie jestem singlem. Zaczął spotykać się z śliczną blondyneczką Joanną. Razem z nią wokalista znałazł prawdziwe szczęście. Teraz Narożny jeszcze bardziej promienieje od szczęścia, a wszystko po to, że jego partnerka znajduje się w ciąży. O tym już oficjalnie poinformował na swoim Instagram

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

Już oficjalnie. W listopadzie będziemy NAJSZCZĘŚLIWSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE! Kolejny członek rodziny w drodze! Obstawiacie córkę czy syna? -napisał.

Maryla Rodowicz z niepokojem w sercu wspomina swoje wakacje. Wpadła w ręce przestępstwy

Radosną wiadomością podzieliła się tak samo i Joanna. W swoich sieciach społecznościowych napisała:

Chyba nadszedł moment, abyśmy podzielili się z Wami naszym szczęściem. Zwlekaliśmy troszkę z oficjalną informacją, ponieważ chcieliśmy cieszyć się moim stanem w naszym rodzinnym gronie, jednak brzuszek jest już coraz większy, a ludzie coraz bardziej dociekliwi.

Jak myślicie kto będzie, chłopczyk czy dziewczynka?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com