Michał Wiśniewski w swoim życiu często zmieniał nie tylko kobiet, ale i fryzury. Miał czarne, zielone, różowe, czerwone włosy. Teraz pozostał w jednym kolorze, z którym czuje się bardzo wygodnie, i to właśnie jest czerwony kolor. Kolossalne zmiany w wyglądzie Michala Wiśniewskiego nie jest jakąś niespodzianką dla polskiej publiczności. Ale ostatnie zdjęcie w jego sieciach społecznościowych  naprawdę zachwyciło każdego. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia prezentuje się z nową fryzurą

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Wiśniewski wstawił czarno-białe zdjęcie, gdzie prezentuje się z rozjaśnionymi włosami i z irokezem na głowie. Na jego twarzy widać liczne kolczyki. Oczywiście nie jest to prawdziwa metamorfoza, a tylko chwilowa zmiana dla kręcenia jego nowego teledysku "Skora".

Internatom taki wygląd Michała bardzo się spodobał. W komentarzach możemy zobaczyć mnóstwo komplementów:

  • Przystojniak 
  • Michal zawsze byl i jest przystojny 👌❤mega super
  • Super 💗 pozdrawiam Cię Michał 💗
  • Ale sztos * - *
  • Ooo... wooow 🔥🔥🔥👍👍👍
  • Jest mega zajebiste👏

A jak wam taka nowa fryzura Michała Wiśniewskiego?

Tak samo czytaj o tym, jak Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoją przemianą. Ania Stelmaszczyk otrymała swoja popularność w Polsce, dzięki uczestnictwu w programie "Rolnik szika żony". Tam poznała Kubę, z którym próbowała zbudować mocny związek. Od początku wydawało się, że u nich panuje wielka miłość, zakochani tworzyli z siebie piękną i romantyczną parę. Ale w końcu wszystko się skończyło. Teraz Ania jest singelką i wychowuje swoich dwóch dzieci od pierwszego związku. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com