Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje dzielić się ze swoimi fanami pięknymi i słodkimi zdjęciami swojego małego i słodkiego synka Henryczka. Z Radosławem Majdanem tak długo czekali na pojawienie się tego malucha w domu, że w momencie, kiedy się ten urodził, to stało niesamowitym wydarzeniem nie tylko dla boich rodziców, a i dla całej polskiej publiczności.

Małgorzata Kożuchowska dumna ze swojego synka. Aktorka dzieli się współnym zdjęciem

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Już zdarzyliśmy zobaczyć walizkę i ulubioną zabawkę Henryka Majdana. Na ten raz Małgorzata przygotowała coś nowego. Na swoim Instagram Perfekcyjna pani domu pochwaliła się magicznym koszem, który pomaga jej w opiece nad dzieckiem.

Uwielbiam ten kosz😁 to bardzo praktyczna rzecz. Kosz jest na kółkach i można nim jeździć po całym domu, co bardzo ułatwia opiekę nad niemowlakiem. Henryk bardzo go lubi a dźwięk jaki wydają kółka kiedy się nim jeździ, dobrze go usypia 😁 moim zdaniem to dużo praktyczniejszy zakup niż kosz mojżeszowy, z którego dużo szybciej się wyrasta i który ma dużo mniej zastosowań, a do tego: to śliczny element wystroju wnętrza, a dla rodziców ze słabą pamięcią, wystarczy spojrzeć na kosz i znowu się wie jak Wasze dziecko ma na imię 😂 piękne i pożyteczne -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

7 popularnych produktów, które są trujące dla psa. To zagrożenie dla życia Twojego pupila

Bez wątpienia większości osobom to się bardzo spodobało i ludzie pisali swoje komentarzy pod zdjęciem. Na pewno każda matka by chciała mieć coś takiego dla swojego dziecka...

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com