Robert i Ania Lewandowski tworzą z siebie ładną parę. Razem wychowują dwóch spaniałych córek: Klarę i Laurę. Patrząc na nich, można tylko zazdroszczyć ich wielkiej miłości i szacunku. Małżonków dobrze łączy jedna wspaniała rzecz i to sport. Lewandowska ciągle dzieli się w swoich sieciach społecznościowych tym, jak uprawia sport, jak gotuje smaczne, zdrowe jedzenie i pomaga innymi zmienić swoje ciało, a w tym i życie na najlepsze. Poza tym często pokazuje swoje piękne ciało, jakie jest dobrą motywacją dla innych.

View this post on Instagram

Zapraszam dziś wszystkich na Live'a (organizacyjnego) o godz. 👉 21:00‼️ Przygotowujemy się do Wyzwania „Fighter Challenge”, zatem odkurzamy gumy mini bandy 😇 A! właśnie, na stronę sklepu Foodsbyann.com wróciły gumy, których użyjemy w naszym Wyzwaniu @diet_training_by_ann Przypomniało mi się, jak bardzo uwielbiam treningi z gumami🤗, bo wydają się tak niepozorne, a robią niesamowitą robotę! ▫️▫️▫️ Treningi z użyciem gum wzmacnia, stabilizuje i poprawia wydolność organizmu, przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Aktywuje mięśnie, które osłabiły się na skutek siedzącego trybu życia i w ekspresowym tempie redukuje tkankę tłuszczową, co zauważycie już po kilku treningach 🙌 Dla przypomnienia: → Gumy działają na zasadzie oporu stawianego mięśniom i dają podobne efekty, jak ćwiczenia z użyciem sprzętu na siłowni. → Są proste w użyciu i bardzo trwałe – nie ma opcji, że rozerwą się na treningu. → Wyrzeźbisz nimi każdą część swojego ciała: brzuch, pośladki, nogi, ramiona, czy uda → Sprawiają, że nawet dobrze znane przez Ciebie ćwiczenia staną się wyzwaniem! → Są lekkie i zajmują niewiele miejsca w torbie – tak, to idealny towarzysz na wakacjach, a nawet w podróży biznesowej! W mojej aplikacji znajdziecie więcej treningów z gumami 💪 _______ #annalewandowska #fighterchallenge #dietandtrainingbyann #miniband #athome #minibands #gymmotivation #gymgirl #totalbodyworkout #trainingapp #workout #exercises #bodyinbuild

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

#momlife ... Ale, ponieważ rzuciłam fajterskie wyzwanie, nie śmiem marudzić. Kocham moje dzieci nad życie! Niemniej... chętnie zobaczyłabym się na takim babskim wypadzie za miasto 😉🤪 Malutka Laura to, póki co, oaza spokoju, ale Klara... to istna torpeda 🙈 Ciekawe po kim 🤔🤪 ____ Wracając do FIGHTER CHALLENGE - mam tylko nadzieję, że sprostam przy dwójce moich szkrabów i dam radę być z Wami zawsze na 100%. Uwierzcie mi, to wyzwanie będzie i dla mnie i moich dzieciaków duuużym challengem. Ale, słowo się rzekło!🤭 FIGHTEREM albo się JEST albo… BĘDZIE! 😇 • 👉 #fighterchallengebyann 👈 • Wszyscy mamy równe szanse, każdy z nas walczy o siebie. ps. Jak by co, bądźcie wyrozumiali dla Ann 🤪 —- JESTEŚCIE TU? DAJ ZNAĆ❤️ ____ #annalewandowska #halthyplanbyann #fighterchallengebyann @diet_training_by_ann

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Andrzej Duda wypowiedział się na temat obowiązkowych szczepionek przeciw nowego wirusa

Robert Lewandowski też jest aktywny w swoich sieciach społecznościowych, ale najczęściej możemy tam zauważyć foto z momencie gry piłki nożnej. Ostatnio postanowił podzielić się gorącym zdjęciem. Pokazał swoje zdjęcie z wakacji, gdzie pozuje topless. Oczywiście, nie możemy nie zauważyć jego seksowny brzuszek.

View this post on Instagram

Just chillin' out 🌅😁😎

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Just chillin' out -napisał Robert Lewandowski.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo serduszek od internautów. Wszystkim spodobało sie taki wysportowane ciało piłkarza. A wam?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com