Mogłoby się wydawać, że syn króla disco polo wręcz uwielbia problemy. Kiedy wydaje się już że już wyszedł na dobrą ten postanawia po raz kolejny zboczyć z prawej ścieżki i wpakować się w kolejne kłopoty.

Lara Gessler w bardzo odważnej sesji ciążowej. Wybuchło wokół niej wiele kontrowersji

Niedawno Daniel miał problemy przez złamanie zasad kwarantanny, a teraz ten młody człowiek stanął przed sądem za posiadanie narkotyków.

Zapytany przez sąd o wysokość zarobków, szczerze przyznał że utrzymuje się jedynie z prac dorywczych i zarabia około 100 zł na miesiąc. Jest także w posiadaniu mieszkania i samochodu. Daniel przed wymiarem sprawiedliwości wyraził skruchę i przeprosił...

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone

Sąd wymierzył Martyniukowi karę 5 miesięcy ograniczenia wolności. W tym czasie Daniel zobowiązany jest wykonać 20 godzin prac społecznych miesięcznie, a także musi zapłacić 120 zł na rzecz Skarbu Państwa i 2000 zł kosztów sądowych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com