Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna stała mamą po raz trzeci. Na świat pojawił się jej współny synek z Radosławem Majdanem, Henryk Majdan. Od pierwszego związku Małgosia ma już dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Teraz świeżo upieczona matka sporo czasu oczywiście poświęca swojemu małemu dziecku. Ale tak samo i pracuje. Rozenek-Majdan wróciła się do nagrań do Projekt Lady na TVN.

View this post on Instagram

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień 🤷‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁 Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami 😁 love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale😁 nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne😜 nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca😂😂😂 to będzie najlepsza edycja💪 Całusy dla wszystkich 😘 i biorę się do roboty 👍😜

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

TOP10 zdjęć, które pokazują, że każdy z nas ma szansę na zmianę w pięknego łabędzia

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Chociaż z małym dzieckiem czasu nie jest tak zbyt dużo, Małgosia nie zapomina o tym, aby poświęcać czas samej sobie. Od niedawna pokazała to, jak wybrała się do salonu kosmetycznego. Gwiazda podzieliła się nowymi zabiegami, które zrobiła. A właśnie zrezygnowała ze sztucznych rzęs i postanowiła regenerować swoje naturalne.

Dzień dobry. Wyrwałam się dziś na zabieg laminowania rzęs. Jestem zachwycona. Na pierwszym zdjęciu rzęsy bez pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs, ale i pielęgnacyjny. To dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać. A, że miałam tylko półtorej godziny, to jednocześnie zrobiłyśmy z cudownymi dziewczynami mani i pedi -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Instagram.

View this post on Instagram

Dzień dobry ☀️ wyrwałam się dziś do @no_i_pieknie__ 💅💆‍♀️💄🧚‍♀️ na zabieg laminowania rzęs 😍 jestem zachwycona 🥰 na pierwszym zdjęciu rzęsy BEZ pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs ale i pielęgnacyjny😁 to dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać 😁 a że miałam tylko półtorej godziny to jednocześnie zrobiłyśmy z cudownymi dziewczynami z @no_i_pieknie__ meni i pedi 💁‍♀️😜😁👍 lakierem z mojej kolekcji dla @nailacuv nr 379 💅 dla każdej z Was na hasło MRM15 macie 15% rabatu na wszystkie usługi w @no_i_pieknie__ 🧚‍♀️☀️ bo jesteś tego warta... ❤️😘😁😜 cudownego dnia 😘 a teraz wracam do Henryczka #dzidziuśmajdana mam nadzieje, że mu się spodobam 😉😂😜

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Tarta ze szpinakiem i pomidorami idealna na szybką kolację. To bardzo prosty przepis

Pod postem celebrytki pojawiło się sporo komentarzy, jak i dobrych, tak i nie za bardzo:

Jak Pani to robi, że wciąż wygląda jak nastolatka.

Zadbana mama to szczęśliwa mama! 

A jak wam nowy wygląd Małgosi Majdan?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com