Antek Królikowski jest znanym polskim aktorem. Jest synem znanych rodziców, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Prywatne życie 31-latka można powiedzieć, że jest różnorodne.

Gwiazda programu TVP straciła dorobek życia w powodzi. Marta Manowska prosi o pomoc

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przez długi czas był związany z Julią Wieniawą, a póżniej po rozstaniu z nią zaczął spotykać się z Kasią Dąbrowską. Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że Antoni rozstał się z Kasią. O tym sama dziewczyna poinformowała w swoich sieciach społecznościowych. 

Teraz Antka Królikowskiego można zauważyć w razem z Joanną Opozdą, która jest partnerką z branży. Ostatnio aktor wybrał się z nią do restauracji, w której doszło do skandalu, który organizowała właśnie sama Joanna. Jak mówi portal Pudelek, kelnerka nie ostrożnie wylała na nią kieliszek z prosecco.

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Reżyser „Przyjaciółek” jest przerażony

Opozda zareagowała na to bardzo krytycznie i zrugała kelnerkę, który wybiegła z płaczem z pomieszczenia. Antek próbował zaspokoić Joannę. Później one spokojnie zjadli swoją kolację. Jak dalej potoczyła się sytuacja , nie wiadomo, ale mamy nadzieje, że nie było więcej takiego dramatyzmu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com