Ewa Bem, czyli Królowa polskiego Jazzu jest kochana w całej Polsce, a jej popularną piosenkę "Podaruj mi trochę słońca" ochoczo śpiewamy pod nosem za każdym razem, kiedy wiosną pojawiają się pierwsze ciepłe dni.

Jednak mało kto wie o tym, że piosenkarka w 2017 roku pożegnała swoją ukochaną córkę Pamelę. Pamela była dziennikarką. Pracowała w stacjach TVN24 i TVN24 BiS, a oprócz tego wychowywała z mężem dwójkę dzieci. To właśnie będąc w drugiej ciąży, w 2015 roku, poznała swoją diagnozę: guz mózgu. Mimo leczenia, kobiety nie dało się uratować.

Joanna Koroniewska przyznała się do wstydliwego wyznania. Może tego żałować

Niestety, wokalistka wciąż nie pogodziła się ze stratą Pameli, a teraz zamartwia się jeszcze o bezpieczeństwo swojej drugiej córki Gabrysi, która aktualnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Córka wokalistki pracuje tam bowiem jako graficzka animacji do filmów. W swojej profesji jest ponoć bardzo dobra. Co więc smuci jej matkę?

dawne zdjęcie rodzinne piosenkarki: Ewa Bem z mężem, Pamelą oraz Gabrysią

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Od czasu głośnej śmierci czarnoskórego mieszkańca Minnepolis, który został okrutnie przyduszony przez policjanta i przez to skazany na śmierć, mimo iż nie stawiał mundurowemu oporu. Od tego czasu USA zmaga się z potężną falą protestów przeciwko rasizmowi, które przybrały niestety agresywną formę. Właśnie z tego powodu Ewa Bem pragnie, by jej córka przyjechała na pewien czas do Polski i stąd pracowała on-line.

Mamy nadzieję, że bez względu na to czy Gabrysia przyleci do Polski, czy nie - będzie bezpieczna i nic jej się nie stanie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com