Brittany Murphy

Aktorka znana między z innymi z takich filmów jak 8 mila, czy Nowożeńcy zmarła w wieku 32 lat 20 grudnia 2009 roku z powodu rozległego zapalenia płuc i ostrej anemii w połączeniu z intoksykacją różnymi lekami. 

Anna Przybylska

Aktorka zmarła 5 października 2014 r. w wieku 35 lat. Miała guza trzustki.

Waldemar Goszcz

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Aktor znany z roli Adama w serialu "Adam i Ewa" poniósł śmierć 24 stycznia 2003 w wypadku samochodowym.

Paul Walker

Aktor Szybkich i wściekłych zmarł w tragicznych okolicznościach 30 listopada 2013 w wyniku wypadku samochodowego, jednak bezpośrednią przyczyną zgodu było spalenie, bowiem po kolizji auta, stanęło ono w płomieniach. Miał 40 lat.

Marcin Kołodyński

Aktor i prezenter między innymi 5-10-15 zmarł 1 lutego 2001 r. w wieku 20 lat. Marcin na wyjeździe snowboardowym zdecydował się zjechać po słabo oświetlonym stoku. Uderzył z dużą prędkością w ratrak i zmarł na miejscu.

Marilyn Monroe

Uwielbiana aktorka i bogini seksu zmarła 4 sierpnia 1962 roku. Przyczyną zgonu, według protokołu z sekcji zwłok, było przedawkowanie środków nasennych.

James Dean

Aktor znany z takich hitów jak Buntownik bez powodu czy Na wschód od Edenu zmarł 30 września 1955 r. w wieku 24 lat. Śmierć poniósł w wyniku obrażeń po wypadku samochodowym, do którego doszło, gdy aktor oraz jego mechanik Rolf Wutherich jechali na start wyścigu, w którym James miał wziąć udział. Ostatnimi znanymi słowami, jakie wypowiedział przed wypadkiem, były „Koleś się zatrzyma, przecież nas widzi”

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com