Julia Wieniawa w ostatnim czasie miała bardzo dużo pracy. Po wydaniu ostatniego singla postanowiła jednak nieco wypocząć od show biznesu i wyjechać na wakacje. Po raz kolejny na odpoczynek wybrała słoneczną Sycylię. Widać, że te klimaty jej odpowiadają. Słońce, plaża, piękna pogoda i pyszna kuchnia to wszystko czego potrzeba do odpoczynku.

Marian Opania zakochany od ponad 50 lat!

Julia jednak nie zapomina o fanach i na bieżąco dzieli się zdjęciami z wakacji.

Kolejne zdjęcie umieszczone na profilu gwiazdy wzbudziło spory entuzjazm...

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pod zdjęciem Julii fani natychmiast postanowili wyrazić swoje uznanie do jej figury i wyglądu!

Piękne ujęcie 👌, 🔥🌟udanych wakacji 🌟💕, Bosko zachwycająco 💖💖💖, Jak syrenka 🧜🏻‍♀️😘, Dla mnie ideał ❤️❤️, Piękna, OMg, zjawiskowo, Ogień, udanych wakacji, Bosko wyglądasz jak zawsze, Boginia na zdjęciu, Piękne ujęcie