On wspomina, że był zwykłym "kurduplem", który pięknie recytował wierszem. Ona, gdy spotkali się pierwszy raz była Miss Puław. Wtedy wydawało mu się, że nie ma u niej żadnych szans!

Zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej wywołało sporo pytań w sieci. Na co zwróciły uwagę?

Aktor jest pewny, że to była miłość od pierwszego wejrzenia!

Ona cieszyła się niebywałym powodzeniem, a ja byłem tylko „kurduplem”. Tyle, że dobrze recytowałem wiersze. Na szczęście oboje chodziliśmy na zajęcia kółka teatralnego i to nas do siebie zbliżyło. Pamiętam, jak 60 lat temu – a dokładnie 3 maja 1960 roku - odprowadziłem Anię do domu i przy starym mostku, w romantycznej scenerii, odważyłem się ją pocałować. Wcale mi się to nie podobało! Ale miłość mi nie przeszła. Do dziś rocznica tamtego pocałunku jest dla nas ważniejsza niż rocznica ślubu

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

8 lipca minęło 53 lata od dnia ich ślubu. Oboje żartują z tego długiego pożycia małżeńskiego, że to jakiś cud, że jeszcze są razem!

Żremy się i co tydzień rozwodzimy, ale do tej pory się nie rozwiedliśmy

W czym więc tkwi tajemnica ich pięknej i długiej miłości?

Tajemnica naszego szczęścia kryje się po prostu w miłości. Wiadomo przecież, że miłość potrafi pokonać wszystkie przeszkody, jakie dla ludzi przygotowało życie. Nie wyobrażam sobie życia bez miłości i bez Ani

Aktor ma receptę dla wszystkich, którzy nie wiedzą jak przeżyć razem tyle pięknych lat!

Kochać i podziwiać... Moja żona myśli, że to niemożliwe, że wciąż widzę w niej siedemnastoletnią dziewczynę, ale tak właśnie jest!

Życzymy kolejnych pięknych lat! To cudowna miłość!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com