Antoni Królikowski jest dobrze znanym polskim aktorem. Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że rozstał się ze swoją dziewczyną Kasią Dąbrowską, z którą spotykał się przez całe półtora roku. Teraz obok niego znajduje się nowa dziewczyna, a właśnie polska aktorka i modelka Joanna Opozda

Donald Tusk w troskliwej roli dziadka

Para nie ukrywa swój związek i w swoich sieciach społecznościowych aktywnie dzieli się współnymi zdjęciami. Ostatnio Antoni zamieścił piękne nagranie tego, jak ze swoją kochaną spędza czas. Razem z Joanną jeździ motorem. Razem w kaskach miło uśmiechają się do kamery. Widać, że one są bardzo szczęśliwe! Życzymy, aby tak było i dałej!

Antek Królikowski ze swoją kochaną

Dominika Gwit prezentuje się w romantycznej sukience. Zdjęcia z urlopu zachwycają każdego

Popularne wiadomości teraz

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Królikowski z Joanną Opozdą

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com