Anna Stelmaszczyk otrzymała swoją popularność dzięki uczestnictwu w popularnym polskim programie Rolnik szuka żony. Tam spotkała Kubę, z którym w szybkim czasie zaczęła się spotykać. Tworzyli bardzo piękną parę i wydawało się, że zawsze u nich wszystko będzie dobrze. Ale niestety los potoczył się inaczej. Kuba i Ania się rozstali. 

Prezenterka w polskiej telewizji została skrytykowana za swój wygląd

Anna Stelmaszczyk jest bardzo aktywną w swoich sieciach społecznościowych. Często dzieli się swoimi własnymi zdjęciami i swojego kochanego synka. Od niedawna Stelmaszczyk chwaliła się pięknymi zdjęciami swojej sesji zdjęciowej. Zaprezentowała się w różnych obrazach i na zdjęciach wyglądała bardzo szczęśliwie i radosnie. 

Ania ostatnio postanowiła na kolossalne zmiany w swoim wyglądzie. A właśnie zmieniła kolor włosów. Teraz już jest platynową blondynką. 

Alicja Bachleda - Curuś o swoim życiu za oceanem

Gdyby ktoś mi parę lat temu powiedział, że będę blondyną, to nigdy bym się na to nie zgodziła. Jednak za każdym razem, kiedy idę do Eli (fryzjerka – przyp. red.), to staję się coraz większą blondynką i jest mi z tym dobrze -powiedziała ona na swoim InstaStories.

Instagram Anna Stelmaszczyk

Instagram Anna Stelmaszczyk

Jak wam taka metamorfoza Stelmaszczyk?