Maja Hyży od niedawna urodziła swoje trzecie dziecko. Na świat pojawiła się kochana i długooczekiwana dziewczynka -Tosia. Maja obecnie cały swój czas poświęca swojej rodzinie. W jej sieciach społecznośiowych możemy zobaczyć zdjęcia, na których widać, że mała Tosia jest wielkim oczkiem w rodzinie. 

Córka Waldemara Goszcza spodziewa się dziecka

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Ostatnio Hyży pochwaliła się romantycznym zdjęciem z wakacij ze swoim kochanym partnerem. W ostatnie dni lata gwiazda postanowiła spędzić czas nad morzem. W okularach piosenkarka u uśmiecha się do kamery, a jej policzek słodko całuje partner Konrad. 

Bo dzięki Tobie jestem lepszą wersją samej siebie – romantyczne napisała pod zdjęciem.

Małgorzata Rozenek szaleje na rolkach. W tym ubraniu bardzo dobrze widać jej ciało

Oczywiście nie zabrakło słynnych komentarzy:

  • Piękni jesteście. Samych cudownych chwil.
  • Przepiękni. Cudownie wyglądacie.
  • Cudowna z Was para. Widać jak bardzo się kochacie.

Anna Mucha zamieściła wspólne nagranie z Kubą Wojewódzkim. W obecnych czasach bardzo rzadko spotykany ten moment, jak ex-para mają wielką przyjaźń po rozstaniu między sobą. W polskim show-biznesie dobrym przykładem na to jest Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Przez całe 4 lata tworzyli ładną  parę i wydawało się, że w końcu musiał być ślub. Jednak los potoczył się inaczej. Oni się rozstali. Obecnie Kuba Wojewódzki ma obok siebie nową dziewczynę, tożsamość której nie ujawnia, a Anna Mucha nie ukrywa swój związek z polskim aktorem Kubą Wonsem. Więcej na ten tmat możesz znałeźć w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com