Katarzyna Skrzynecka od jakiegoś czasu zaskakiwała każdego swoją metamorfozą. Dzięki specjalnej diety udało się jej zresetować kilka dodatkowych kilogram. Internauci cieszyli się z nowego wyglądu Skrzyneckiej. Na swoim profilu w mediach społecznościowych gwiazda publikowała zdjęcia, na których chwaliła się swoją szczupłą sylwetką. Natomiast ostatnie zdjęcie lekko przeraziło. Czy Kasia znowu wraca się do swojej byłej formy?

Anna Lewandowska tęsknie za swoim mężem. Zamieściła wzruszające zdjęcie

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Obecnie gwiazda odpoczywa na wyspach Kanaryjskich. Na Instagram zamieściła zdjęcie, na którym widać jej pulchne ramiona. W komentarzach zabrzmiało:

"Ten przeklęty efekt jo-jo...też go nie lubię!"

Skrzynecka nie długo myślała i napisała swój komentarz:

"Widzi tu Pani/Pan jakieś jojo?? Bo na zdjęciu jest niebieska skrzynka pocztowa bynajmniej nie przypominająca jojo na lince"

Jak mieszka Kasia Cichopek? Aktorka ma piękne i nowoczesne mieszkanie

Teraz Kasia nie za bardzo przyjmuje się dodatkową wagą, przecież znajduje się teraz na wakacjach. Natomiast kiedy wróci się do Polski, może wtedy zacznie znowu zajmować się sobą?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com