Znany piosenkarz Michał Szpak korzysta z wielkiej popularności w Polsce. On się wyróżnia nie tylko tym, że dobrze śpiewa, ale i tym, że zawsze potrafi wybrać dla siebie okazjonalny, niezwykły strój. W sobotni wieczór, na jubieliuszowej edycji The Voice of Poland wybrał kolejną niebywałą stylizację.

Bołesny wypadek Lady Gagi

Pod czas finału był cały w bieli. Jego koszula była rozpinana na guziki, eksponując idealnie wyrzeźbione ciało. Na rękach byli pióra. Spodnie i buty byli tak samo na biało, a na szyje mogli zobaczyć perłowy naszyjnik. Włosy jak zawsze zostały rozpuszczone, co jeszcze bardziej dawało mu seksowności i stylu. Poza tym, że Michał jest posiadaczem wyjątkowo długich włosów, jeszcze i pomalowanych paznokci, na których zawsze nakłada hybrydę.

Michał Szpak pokazał swój tors

Polski piosenkarz Michał Szpak

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Michał Szpak

Michał Szpak cały na biało

Jak wam taki styl Michała Szpaka?

Tragiczne zachowanie Kamila Bednarka w finale „The Voice of Poland”. Internauci domagają się jego zwolnienia

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o żywych obrazch Michała Szpaka. Piosenkarz Michał Szpak jest bardzo znaną postacią polskiego show-biznesu. Swoja popularność zdobył oczywiście przede wszystkim pierwszej edycji programu X-Factor , ale to nie wszystko. Szpaka poznają zawsze i wszędzie dzięki jego różnym, dziwnym stylizacjom. Jasne kolory, cyrkonie i iskierki, wszystko bardzo dobrze charakteryzują styl Michała Szpaka. O tym czytaj tu.