Znany piosenkarz Michał Szpak korzysta z wielkiej popularności w Polsce. On się wyróżnia nie tylko tym, że dobrze śpiewa, ale i tym, że zawsze potrafi wybrać dla siebie okazjonalny, niezwykły strój. W sobotni wieczór, na jubieliuszowej edycji The Voice of Poland wybrał kolejną niebywałą stylizację.

Bołesny wypadek Lady Gagi

Pod czas finału był cały w bieli. Jego koszula była rozpinana na guziki, eksponując idealnie wyrzeźbione ciało. Na rękach byli pióra. Spodnie i buty byli tak samo na biało, a na szyje mogli zobaczyć perłowy naszyjnik. Włosy jak zawsze zostały rozpuszczone, co jeszcze bardziej dawało mu seksowności i stylu. Poza tym, że Michał jest posiadaczem wyjątkowo długich włosów, jeszcze i pomalowanych paznokci, na których zawsze nakłada hybrydę.

Michał Szpak pokazał swój tors

Polski piosenkarz Michał Szpak

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

Michał Szpak

Michał Szpak cały na biało

Jak wam taki styl Michała Szpaka?

Tragiczne zachowanie Kamila Bednarka w finale „The Voice of Poland”. Internauci domagają się jego zwolnienia

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o żywych obrazch Michała Szpaka. Piosenkarz Michał Szpak jest bardzo znaną postacią polskiego show-biznesu. Swoja popularność zdobył oczywiście przede wszystkim pierwszej edycji programu X-Factor , ale to nie wszystko. Szpaka poznają zawsze i wszędzie dzięki jego różnym, dziwnym stylizacjom. Jasne kolory, cyrkonie i iskierki, wszystko bardzo dobrze charakteryzują styl Michała Szpaka. O tym czytaj tu.