Lady Gaga pojawiła się w filmie Narodziny gwiazdy w głównej roli, gdzie jej partnerem był Bradley Cooper. Aktorzy zagrali prawdziwą miłość. Gaga otrzymała Oscar za muzykę Shallow, grającą w filmie. I zdawało się, że sukces będzie towarzyszyć jej, chociażby do końca roku. Natomiast, okazało się wszystko nie tak, jak by piosenkarka chciała.

Edyta Górniak pozuje z międzynarodową gwiazdą. Szykuje się wspólny duet?

Po premierze filmu pojawili się plotki o romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Chociaż nikt z gwiazd nie skomentował tę sytuację, na celebrytkę popiętrzyło sporo brudnych rzeczy. A między innymi w jej Instagram zaczęli pisać negatywne komentarzy, że ona się stała tą, która popsuła ślub Iryny Shaik i Bradley Coopera. Dla Gagi kosztowało to dużo stresu i łez.

Piosenkarka Lady Gaga

Na ten raz celebrytka naprawdę upadła. Na jednym z występów, gdzie ona wykonywała aktywnie choreograficzne układy, celebrytka po prostu zjechała. Widownia mocno się przeraziła. Gaga mogła mieć poważne zranienie. Na szczęście, jak prawdziwa gwiazda, Lady Gaga podniosła się i kontynowała swój debiut.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Tragiczne zachowanie Kamila Bednarka w finale „The Voice of Poland”. Internauci domagają się jego zwolnienia

"Wstała i tańczyła dalej, ale kosztowało ją to wiele bólu" – mówi źródło InTouch.

Amerykańska piosenkarka Lady Gaga

Niektórzy myślą, że zbyt dużo nieprzyjemności zwaliły się na piosenkarkę. Gwiazdy z bliskiego otoczenia przyznaja się, że Lady Gaga jest bardzo samotna. Zwłaszcza w podróży. Często martwi się, że już nigdy nie znajdzie miłości. Leży w łóżku i myśli: Co ja zrobiłam ze swoim życiem?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Iryna Shayk pokazała się ze swoją córką. Minęło około sześć miesięcy od rozpadu Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Od tego czasu dawni kochankowie rzadko pojawiali się publicznie w społeczeństwie innych i nie komentowali ich związku, ale wiadomo, że ze względu na córkę byli w stanie zgodzić się na równy udział w wychowaniu dziecka. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com