Kontrowersyjny o silnie konserwatywnych poglądach Krzysztof Bosak w lutym tego roku wziął ślub z prawniczką i równoczesnie ekspertką w Instytucie Ordo Iuris - Kariną Walinowicz.

Kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak wziął ślub. Nie wygląda na zadowolonego

Krzysztof Bosak z małżonką

Para, jak na wzorowych katolików przystało, wraz z małżeństwem rozpoczęli przygotowania do przywitania na świecie nowego członka rodziny. Jak się okazuje, parze poszło na tej drodze znakomicie, bowiem dziś na łamach Radia Plus Krzysztof Bosak potwierdził, że jego małżonka jest w siódmym miesiącu ciąży.

Tak, to prawda – moja żona jest w ciąży. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy. - powiedział lider Konfederacji

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com