Dominika Gwit jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek. Jest aktorką, dziennikarką, autorką i osobowiścią telewizyjną. Swoją rozpoznawalność otrzymała dzięku filmu "Galerianki". Tak samo mogliśmy zobaczyć Dominikę w innych produkcjach, takich jak: "Przepis na życie”, „Na dobre i na złe” oraz „Singielka”. 

Oliwia Bieniuk pokazała swojego młodszego brata Jasia. On kopia matki

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczny moment. Krzysztof Jackowski trafił do szpitala. Przeszedł poważną operację

Luty 2023 roku całkowicie odwróci życie tych znaków zodiaku. Niektórzy będą mieli szczęście w miłości, niektórzy w pieniądzach, a niektórzy w pracy

Dwa znaki zodiaku staną się bogate w lutym 2023 roku. Czeka na nich wodospad pieniędzy

Pierwsza pełnia księżyca w 2023 roku przyniesie bezprecedensowy sukces: kto powinien spodziewać się szczęścia

Dominika Gwit, jak i większość polskich gwiazd jest bardzo aktywną w swoich social mediach. Zawsze jest pozytywną i otwartą ze swoją publicznością. Ostatnio na swoim profilu w Instagram ostrzegała każdego. Wszystko z podowu tego, że Dominika Gwit stała ofiarą oszustwa. Jej wizerunek został wykorzystany dla reklamy substancji na odchudzanie. Dominika Gwit kilka lat temu dokonała świętną metamorfozę. Pozbyła się dużo zbędnych kilogramów. Wyglądała wtedy tak, że nie każdy mógł ją poznać. W social mediach aktorka zamieściła poważny wpis:

„Uwaga niebezpieczeństwo! Wszystkie środki na odchudzanie reklamowane moim wizerunkiem, wyskakujące na dziwnych stronach, Facebooku oraz Instagramie, to oszustwo! Nie klikajcie, nie zamawiajcie! To niebezpieczne dla zdrowia!”

Martyna Wojciechowska pokazała zdjecie z pierwszej klasy. Podróżniczka wspomina najlepsze momenty z czasów dzieciństwa

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Oni także byli bardzo zdenerwowani:

„Dla kasy to ludzie zrobią wszystko ,kochana zgłoś to na policję, oszustów trzeba nauczyć rozumu.”

„To w ogóle skandaliczne i obraźliwe, że ktoś posunął się do takich kroków. 😮 Dobrze, że przestrzegasz, choć widać, że buzia do ciała wklejona”

„Brak, słów, ręce opadają”

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com