Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana w całej Polski. 10 czerwca 2020 roku urodziła swoje trzecie dziecko. Syn Henryk stał oczkiem w głowie całej rodziny. W szczególności dla samego Radka Majdana. Pojawienie się maluszka to był jeden z najbardziej szczęśliwych momentów w jego życiu. Obecnie rodzice często dziełą się zdjęciami swojego kochanego dziecka w swoich social mediach. 

Salma Hayek pokazała się nago. To zdjęcie zachwyciło każdego

Popularne wiadomości teraz

Jak na co dzień odnajdować sens życia? Oto 13 cennych wskazówek

Trudne chwile Artura Barcisia. Odeszła bardzo bliska mu osoba

Małgorzata Foremniak łapie oddech w domku na wsi

To nie był najlepszy turniej! Novak Djoković zakażony koronawirusem

Małgorzata poza tym, że ciągle udziela czas swojemu dziecku, nie zapomina o tym, aby pracować i uprawiać sport. Ostatnio na swoim Insta Story opublikowała nagranie tego, jak jeździ swoim samochodem. Obok niej znajdowała się jej przyjaciółka, która właśnie i nagrywała Małgosię.

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Gwiazda podczas jazdy swoim drogim autem marki BMW rozmawiała ze swoim mężem. W tym możemy zobaczyć, jak wygląda auto Małgosi w środku. Wielką uwagę przyciągała tak samo mała torebeczka celebrytki marki Burberry. Taka na rynku kosztuje do 4000 zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan jeździ samochodem?

Jak wygląda samochód Małgorzaty Rozenek-Majdan w środku?

Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim samochodzie

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com