O polskim aktoru Andrzeju Grabowskim wiedzą prawie każdy Polak. Swoją popularność zdobył dzięki roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Ostatnio Grabowski dokonal świętną metamorfozę w swoim wyglądzie, a właśnie rzucił aż 40 kilogram.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Jej mąż Rafał pokazał zdjęcie z dzieckiem

Musiał  poddać operacji wycięcia fragmentu żołądkam, co przyczyniło do zmniejszenia wielkości posiłków. Obecnie jest jurorem tanecznego programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Zwraca uwagę na stronę artystyczną tancerzy. 

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Grabowski znacznie się zmienił!

Polski znany aktor zapuścił włosy i brodę, a dodatkowo cały posiwiał. Z takim wyglądem prezentuje się od pewnego czasu. W sieci można znaleźć komentarzy, gdzie fani porównuja go o Świętego Mikołaja. 

Mówią o niej „najpiękniejsza babcia na świecie”. Mężczyźni szaleją na jej widok

Jak ci nowy wygląd Andrzeja Grabowskiego?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com