Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Oficjalne oświadczenie wydała sama pisarka. W rozmowie z Galą gwiazda zdradziła, że ma teraz bardzo trudny okres w życiu.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach -powiedziała Blanka Lipińska.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Barbara Kurdej-Szatan karmi swojego synka. Rafał komentuje: "Moje Skarby"

Sam Baron w żaden sposób nie skomentował tej sytuacji. Mamy nadzieje, że później dowiemy się, co stało prawdziwą przyczyną rozstania. 

Joanna Przetakiewicz już po ślubie! Projektantka opublikowała przepiękne zdjęcia z ceremonii

Blanka Lipińska i Baron byli jedną z najbardziej pięknych par polskiego show-biznesu. Ostatnio krążyli plotki o ich możliwym ślubie i każdy miał nadzieje, że to się w końcu odbędzie. Ale los potoczył się inaczej. 

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Blanka Lipińska zamieściła romantyczne zdjęcie z Baronem.  Blanka Lipińska od pewnego czasu stała jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Cała Polska i nie tylko zapoznała się z jej słynną, romantyczną opowieścią "365 dni". Z tego został nakręcony film, gdzie główną rolę zagrał włoski aktor Michelle Maroone. W prywatnym życiu Blanki Lipińskiej też jest wszystko w porządku. Spotyka się z polskim muzykiem Baronem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com