Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Oficjalne oświadczenie wydała sama pisarka. W rozmowie z Galą gwiazda zdradziła, że ma teraz bardzo trudny okres w życiu.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach -powiedziała Blanka Lipińska.

Popularne wiadomości teraz

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Barbara Kurdej-Szatan karmi swojego synka. Rafał komentuje: "Moje Skarby"

Sam Baron w żaden sposób nie skomentował tej sytuacji. Mamy nadzieje, że później dowiemy się, co stało prawdziwą przyczyną rozstania. 

Joanna Przetakiewicz już po ślubie! Projektantka opublikowała przepiękne zdjęcia z ceremonii

Blanka Lipińska i Baron byli jedną z najbardziej pięknych par polskiego show-biznesu. Ostatnio krążyli plotki o ich możliwym ślubie i każdy miał nadzieje, że to się w końcu odbędzie. Ale los potoczył się inaczej. 

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Blanka Lipińska zamieściła romantyczne zdjęcie z Baronem.  Blanka Lipińska od pewnego czasu stała jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Cała Polska i nie tylko zapoznała się z jej słynną, romantyczną opowieścią "365 dni". Z tego został nakręcony film, gdzie główną rolę zagrał włoski aktor Michelle Maroone. W prywatnym życiu Blanki Lipińskiej też jest wszystko w porządku. Spotyka się z polskim muzykiem Baronem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com