Dagmara odkąd wystąpiła w pierwszym odcinku programu "Królowe Życia" stała się bardzo popularna. Poza tym swoją osobowością i charyzmą zyskała niemałą sympatię telewidzów. Teraz kariera Królowej nabrała tempa jednak nie wszyscy pamiętają, że gwiazda zadebiutowała na szklanym ekranie już kilka lat temu...

Magda Gessler w wyprostowanymi włosami. Fani pytają: "Gdzie pani loczki?"

Kilka lat temu na ekranach telewizorów gościł paradokumentalny serial "Pamiętniki z wakacji". To właśnie tam debiutowała Dagmara. Już wtedy czuła się przed kamerą jak wyba w wodzie a odcinek z jej udziałem okazał się wielkim hitem! 

51 odcinek serialu opowiadał o losach Krystyny, w którą wcieliła się Dagmara. Pełniła ona funkcję doradczyni biznesowej. Ze względu na wiele obowiązków główna bohaterka nie była na urlopie od trzech lat. W końcu udało jej się wyjechać na Gran Canarię, by nie tylko świetnie się bawić i odpocząć, ale poprawić relacje z córką – Dżesiką. Relacja kobiet nie należała do najlepszych. Co gorsza na ich drodze stanął mężczyzna, który spodobał się zarówno matce i córce.

Popularne wiadomości teraz

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Marzyłam, że życie z bogatym mężczyzną to bajka, ale tak naprawdę nie wiedziałam, jak go zostawić: nawet pieniądze mnie nie powstrzymały”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

Ciekawe, czy pamiętaliście ten odcinek?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com