Dwa lata temu Daniel Martyniuk, syn króla disco polo Zenka Martyniuka wziął ślub z Eweliną. dziewczyna jest o 10 lat młodsza od niego. Ten ślub był jeden z najbardziej głośnych wydarzeń w polskim show-biznesie w tych czasach. Większość oczywiście była pewna w tym, że Martyniuk w końcu znałazł swoją prawdziwą miłość i będzie z nią do końca życia. Ale niestety koniec tej historii okazał się nie zbyt przyjemnym. 21 września Daniel Martyniuk oficjalnie rozwiódł się z żoną.

Daniel martyniuk rozwiódł się z żoną

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem swojego pięknego ciała. W samej bieliźnie wygląda przepięknie

W sprawę rozwodową wtrąceła się i matka Daniela, Danuta Martyniuk. Kobieta mocno przeżywała tę sytuację i nawet przyznawała się, że siedzi na antydeprysantach. 

Całe małżeństwo Daniela, a na końcu rozwód kosztowało mnie sporo nerwów. Nie życzę nikomu takiego koszmaru. Bardzo przeżyłam te wszystkie sytuacje - wyznała w "Super Expressie".

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Po rozwodzie Danuta wciąż nie może się zaspokoić. Ostatnio wspomniała byłą synowę Eweline, która przed sądem według Danuty źle się zachowywała.

Danuta Martyniuk

Aktorka Małgorzata Kożuchowska świętuje urodziny swojego syna. Jaś kończy 6 lat

Udawała, że mnie nie widzi. Nawet "dzień dobry" nie powiedziała, a wcześniej nazywała mnie "mamą" -ze żalem w sercu powiedziała Martyniuk w rozmowie z Plotek.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com