Przed laty Hannę Śleszyńską i Piotra Gąsowskiego łączyło piękne i płomienne uczucie. Owocem tego związku jest syn Jakub. Mimo, że ten związek nie przetrwał aktorów łączy piękna przyjaźń i ciepłe relacje. 

Hanna i Piotr często występują razem. Możemy ich obserwować na szklanym ekranie bardzo często. Jednak ich syn z branży był nieco wycofany. 

Przed laty Jakub związany był z programem Dzień dobry TVN a w 2017 zagrał w serialu Belfer. Po pewnym czasie okazało się, że młody mężczyzna studiował na Akademii Teatralnej w Warszawie. 

Rodzice nie kryją dumy bowiem kilka dni temu Jakub został magistrem sztuki. Obrona pracy odbywała się zdalnie lecz stres z pewnością towarzyszył Jakubowi taki sam jakby miał bronić pracę stacjonarnie. 

Popularne wiadomości teraz

Nie starzeją się. Top 5 kobiet według znaku zodiaku, które wyglądają młodo w każdym wieku

Te znak zodiaku będzie głównym szczęściarzem 2022 roku: wszyscy będą mu zazdrościć

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Dumni Rodzice pospieszyli z gratulacjami! 

Synku! Jestem z Ciebie cholernie dumny! Jesteś pierwszym wnukiem dziadka Włodka , który został magistrem i pierwszym moim dzieckiem z tym tytułem! Mama Hania świętuje ten moment już drugi raz!!! (...) Gratuluję Ci z całego ojcowskiego serca, Tobie Haniu gratuluję takiego syna i takich synów! Kuba! Idź za swoimi marzeniami, nie poddawaj się gdy inni będą Ci mówić, że nie dasz rady, a bazę i zaplecze zawsze będziesz miał u Twoich rodziców! I zawsze możesz na nas liczyć!!! Na mury synku!!! Kochamy Cię bardzo i kibicujemy!!! Dumni rodzice. Hania i Piotr

Kochani! Skoro już przyzwyczaiłem Was do tego, iż lubię się dzielić z Wami moimi myślami, emocjami, radościami i smutkami, dzisiaj dzielę się z Wami moim świętem i moją dumą! Mój syn Kuba... obronił pracę magisterską, został Magistrem Sztuki a tym samym ukończył edukację w warszawskiej Akademii Teatralnej na wydziale aktorskim!!! Jest mi tym bardziej miło i radośnie, iż ukończył tę samą Uczelnię, którą ukończyli jego rodzice, czyli Hanna Śleszyńska i ja!

My także dołączamy się do gratulacji i życzymy wielu sukcesów prywatnych i zawodowych! 

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana